درباره پایگاه خبری تحلیلی نخل‌اسپورت

پایگاه خبری تحلیلی نخل اسپورت ، یک پایگاه خبری مستقل در استان خوزستان است که کار خود را از سال ۱۳۹۸ شروع کرده است و تلاش دارد آخرین تحلیل ها و گزارشها از مهمترین اتفاقات روز ورزش ایران و خوزستان را به صورت آنلاین در اختیار مخاطبان خود قرار دهد.

این پایگاه خبری-تحلیلی می ‌کوشد از قالب ظاهری خبرها فراتر رفته و به زوایای پنهان و آشکاراخبار ورزشی سرک بکشد و با کندوکاو بیشتر، ناگفته ‌ها و وجوه نامکشوف وقایع ورزشی را بیابد.

این پایگاه خبری خود را در امر اطلاع رسانی مستقل می‌داند و در چارچوب قوانین نظام جمهوری اسلامی و تعهد به آرمان‌های انقلاب اسلامی و امام راحل و شهیدان انقلاب، از درغلتیدن به تمایلات شخصی و گروه‌های خاص پرهیز می‌دارد.

این پایگاه اما نقد و تحلیل کارشناسانه نهادهای ورزش استان خوزستان، عملکرد مسئولان و حوادث مربوط به ورزش استان را وظیفه ذاتی خود می‌پندارد و آن را با هدف ارتقای دانایی جامعه ورزشی خوزستان، حق پرسشگری ورزشکاران و وظیفه پاسخگویی مسئولان با جدیت دنبال می‌کند.

پایگاه خبری تحلیلی نخل اسپورت مفتخر است تا پذیرای مطالب ارسالی شما عزیزان باشد. در همین راستا میتوانید از طریق راه های ارتباطی نسبت به ارسال مقالات، انتقادات، پیشنهادات، سوژه های خبری، تصاویر و فایلهای ویدئویی اقدام فرمایید تا در پایگاه خبری نخل اسپورت برای عموم علاقه‎مندان به اشتراک گذاشته شود.