نکونام: در فولاد بازنده نداریم
نکونام: در فولاد بازنده نداریم

سرمربی تیم فولاد در پستی اینستاگرامی از تمامی اعضای باشگاه و همراهانش در تیم فولاد تشکر کرد.

به گزارش نخل اسپورت ، جواد نکونام، سرمربی تیم فولاد در پایان نیم فصل نخست رقابتهای لیگ برتر در یادداشتی در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت:

پایان یک نیم فصل دیگر با پیراهن فولاد جزوی از خاطره‌ی همه ما شد. در روزهای پیروزی در کنار هم خندیدیم و در روزهای شکست برای قوی‌تر شدن برنامه‌ریزی کردیم. در فولاد «بازنده» نداریم. یا پیروز می‌شویم یا برای رسیدن به پیروزی خود را قوی‌تر و متحدتر می‌کنیم. در نیم فصلی که گذشت به افتخار مردم عزیز خوزستان تلاش کردیم و عرق ریختیم و در تک تک لحظات به یاد عزیزانی بودیم که در کارخانه فولاد برای سربلندی ایران‌مان تلاش می‌کنند.

اکنون که نیم فصل نخست فصل ۹۹-۰۰ لیگ برتر به پایان رسیده و فولاد توانسته در فشرده‌ترین دوره رقابتهای لیگ برتر نتایج فصل گذشته‌اش را تکرار کند وظیفه دارم به عنوان سرمربی تیم از مردم خوزستان، کادر مدیریتی کارخانه و باشگاه، هیات مدیره محترم، کادر فنی، پزشکی و تدارکارت و به ویژه بازیکنان فولاد قدردانی کنم که با تمام وجود از خود مایه گذاشتند. از همین جا مراتب تشکر خودم را از تک تک آنها که با فداکاری و صداقت برای موفقیت فولاد تلاش کردند، اعلام می‌کنم.

قطعا روزهای مهم‌تر و دشوارتری پیش‌روی تیم فولاد قرار گرفته که درخشش و شاد کردن هواداران در هر سه جبهه، هدف اصلی تک تک ماست و بخوبی می‌دانیم بدون اتحاد و در کنار هم بودن به هدف‌مان نمی‌رسیم. گذر از این روزهای دشوار با اتحاد آسان‌تر خواهد بود. این نه شعار، بلکه نقشه راه ماست که «باهم و در کنار هم» و برای خوزستان و فولاد هر آنچه در توان داریم بکار گیریم و با رفع نقاط ضعف و اشتباه‌هایی که در نیم فصل اول داشتیم روزهای شیرین‌تری را برای هواداران رقم بزنیم.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ورزش سه