مسابقات قهرمانی دوومیدانی بانوان در اهواز با حضور۱۷ قطب دوومیدانی کشور برگزار شد
مسابقات قهرمانی دوومیدانی بانوان در اهواز با حضور۱۷ قطب دوومیدانی کشور برگزار شد

رضا بوعذار گفت: میزبانی خوزستان از مسابقات قهرمانی کشور اتفاق مبارکی در ورزش کارگری استان است.

رضا بوعذار در پایان مسابقات دوومیدانی قهرمانی کشور در بخش بانوان که دیروز یکم بهمن ماه در پیست تختی اهواز برگزار شد در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت اظهار کرد:

مسابقات بانوان با حضور ۱۷ قطب دوومیدانی کشور تیم به میزبانی اهواز برگزار شد و خوشبختانه تیم خوزستان برای اولین بار در تاریخ دوومیدانی کارگری کشور روی سکو رفت.

رئیس انجمن دوومیدانی کارگری خوزستان افزود: این اتفاق مبارکی در بخش بانوان ورزش کارگری خوزستان است که خداوند را بابت آن شاکریم؛ رویدادی که با همت مسئولین و تلاش خود مجموعه انجمن دوومیدانی که باعث شد این میزبانی را به نام خوزستان بگیریم و باعث رشد ورزش کارگری استان شویم.

بوعذار ادامه داد: با توجه به شرایط کرونا استقبال خوبی از طرف شهرستان های مختلف کشورمان شد که طبق پیش بینی های ما هم بوده و ۱۷ تیم فعال دوومیدانی کشور که همیشه حرفی برای گفتن داشتند شرکت کردند که باعث برگزاری سطح خوبی از مسابقات شد.

وی بیان کرد: در اکثر ماده ها نفرات برتر ایران حضور داشتند، یکی از نکات خوب این مسابقات این بود که ما از ورزشکاران ملی پوش با وجود شاغل بودن اجازه شرکت ندادیم، به همین سطح شرکت کننده ها مقداری پایین بود ولی در کل شاهد رقابت خوبی بودیم.

رئیس انجمن دوومیدانی کارگری خوزستان در پایان گفت: با وجود تمام موانع پیش رو مانند شرایط بد اقتصادی توانستیم اسپانسری تهیه کنیم، اینجا جا دارد از شرکت تندگویان که در این رویداد مهم کشوری ما را همراهی کردند، همچنین کانون تبلیغاتی بنار که همیشه حامی ما بودند، آقای رمضانی و مهندس عبدالهی مدیر امور ورزش تندگویان تشکر و قدردانی میکنم.

انتهای پیام/
خبرنگار: زینب سلمان زاده