ایذه فاتح مسابقات دوومیدانی قهرمانی دختران استان خوزستان
ایذه فاتح مسابقات دوومیدانی قهرمانی دختران استان خوزستان

دختران ایذه، قهرمان مسابقات قهرمانی دوومیدانی استان خوزستان شدند.

به گزارش نخل اسپورت؛ مسابقات دوومیدانی قهرمانی استان خوزستان امروز جمعه ۱۹ دی ماه ۹۹ در بخش بانوان با حضور ۱۷ تیم و ۲۸۷ ورزشکار به میزبانی شهرستان اهواز (پیست دوومیدانی ورزشگاه تختی) برگزار شد.

استقبال خوب و بی سابقه هیأت های شهرستانی در این دوره از رقابت ها کیفیت مسابقات را دوچندان کرد و در چندین ماده از مسابقات رکوردهای ورزشکاران به سطوح قهرمانی کشور نزدیک شد که در آینده نه چندان دور برترین های این مسابقات آیندگان طلایی دوومیدانی بانوان خوزستان در سطوح ملی خواهند شد.

این دوره از مسابقات علاوه بر عنوان قهرمانی استان، معیاری برای انتخاب نفرات برتر برای حضور در رقابتهای داخل سالن کشور نیز می باشد.

در پایان این دوره از مسابقات تیم ایذه با ۹۶ امتیاز روی سکوی قهرمانی ایستاد  و تیم های اهواز و گتوند نیز به ترتیب با کسب ۷۹ و ۴۷ امتیاز مقام های دوم و سوم را به خود اختصاص دادند و نگار وزیری و سیده اسرا میربابایی نیز از سوی کادر اجرایی به عنوان ورزشکار اخلاق و پدیده مسابقات انتخاب شدند.

سکینه ناصری مقدم معاون امور ورزش بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان از نزدیک نظاره گر رقابت دختران خوزستان بود.

ناصری مقدم در پایان این رقابتها ضمن ابراز خرسندی از حضور پرشور و استقبال خوب هیأتهای دوومیدانی شهرستان ها، اعلام حمایت اداره کل ورزش و جوانان را از آیندگان طلایی دوومیدانی استان خوزستان  را نیز ابلاغ نمود.

خبرنگار: زینب سلمان زاده

انتهای پیام/