عیسی زاده: به زودی سرمربی تیم صنعت نفت معرفی خواهد شد/ برخی در رویای خود دلالی را به تیم ما ربط می‌دهند
عیسی زاده: به زودی سرمربی تیم صنعت نفت معرفی خواهد شد/ برخی در رویای خود دلالی را به تیم ما ربط می‌دهند

مدیرعامل نفت آبادان گفت: با بررسی تمام گزینه‌ها توسط هیئت مدیره باشگاه صنعت نفت، به زودی سرمربی جدید معرفی خواهد شد.

به گزارش نخل ‌‌اسپورت، علی عیسی‌زاده مدیرعامل باشگاه نفت آبادان در گفت‌وگو با خبرنگار گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، در مورد شرایط فعلی این تیم بیان کرد: وقفه‌ای که در انتخاب اعضای هیئت مدیره و مدیرعاملی افتاد، صددرصد در آماده سازی تیم تاثیر بالایی دارد. همه چیز را در این دنیا در حالت سخت افزاری می‌توان خرید، اما زمان را نمی‌توان خرید.

عیسی زاده در مورد دست‌های پشت پرده در انتخاب سرمربی گفت: برخی در رویای خود بحث دلالی در صنعت نفت آبادان را پیش می‌کشند که همچین چیزی اصلا صحت ندارد. هر اتفاقی از قبیل برگزاری اردو‌ها هم بخواهد بیافتد به نظر سرمربی برمی‌گردد.

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان بیان کرد: چند روزی است هواداران نام چند سرمربی از جمله کرانچار، مجید جلالی، علی دایی، دراگان اسکوچیچ و … را بر سر زبان‌ها انداخته‌اند که حضور برخی از آن‌ها در لیست انتخابی ما صحت ندارد. به هر حال با بررسی که از طرف اعضای هیئت مدیره صورت گرفته است، به زودی سرمربی جدید تیم صنعت معرفی خواهد شد.

او ادامه داد: بازیکنانی که با ما قرارداد دارند در تیم ماندنی هستند و هدف این است که جوانان مجددا در تیم حضور پیدا کنند، حتی با بازیکنان با تجربه و خارجی نیز صحبت شده و آن‌ها هم در تیم خواهند ماند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : باشگاه خبرنگاران جوان