شروع دوباره استقلال خوزستان با سرمربی ۶۷ ساله
شروع دوباره استقلال خوزستان با سرمربی ۶۷ ساله

تیم فوتبال استقلال خوزستان با معرفی مجید باقری‌نیا به‌عنوان سرمربی، کار آماده‌سازی خود را برای فصل جدید از فردا شروع می‌کند.

به گزارش پایگاه خبری نخل‌اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، پس از اینکه ۲ روز پیش فاضل بختیاری با تصمیم هیئت مدیره باشگاه استقلال خوزستان به سمت مدیرعاملی این باشگاه منصوب شد، وی بلافاصله به‌طور رسمی اعلام کرد که سکان هدایت این تیم را به مجید باقری‌نیا ۶۷ ساله خواهد سپرد.

باقری‌نیا که سابقه هدایت استقلال اهواز، استقلال خوزستان و پاس همدان را در کارنامه دارد در حالی برای هدایت استقلال خوزستان انتخاب شده که چند سالی است در سطح اول و دوم فوتبال ایران مربیگری نکرده اما به‌هرحال مربی باتجربه‌ای است.

بختیاری درباره انتخاب باقری‌نیا به خبرنگار فارس گفت: مجید باقری‌نیا با وجود سن و سالی که دارد، بسیار سر حال است و ما روی شم مدیریتی و توان فنی وی حساب ویژه‌ای باز کرده‌ایم.

وی افزود: بنای ما استفاده از جوانان خوزستانی است و باقری‌نیا در این کار تخصص دارد؛ مطمئن باشید بومی‌گرایی در دستور کار ما خواهد بود و ایمان دارم باقری‌نیا می‌تواند تیم را جمع و جور کند.

گفته می‌شود تمرینات و تست گیری تیم فوتبال استقلال خوزستان از فردا آغاز می‌شود تا این تیم خود را برای مسابقات لیگ دسته اول آماده کند.

انتهای پیام