به خاطر ورزش کار و کاسبی را کنار گذاشتم
به خاطر ورزش کار و کاسبی را کنار گذاشتم

بوکسور خوزستانی وزن ۶۹ کیلوگرم تیم‌ملی با بیان این‌که به خاطر ورزش و حضور در اردوهای تیم‌ملی، کار و کاسبی را کنار گذاشتم و اکنون از نظر مالی و شغلی نیاز به حمایت دارم، گفت: ‌تمام هم و غم من حضور در المپیک است و مسئولان باید پیگیر وضعیت ورزشکاران قهرمان و مدال‌آور خود باشند تا با دغدغه کمتر به تمرین بپردازند.

به گزارش نخل اسپورت ، مسلم مقصودی در خصوص چگونگی روند تمریناتش، اظهارکرد: کم و بیش تمرین دارم و خوشبختانه اردوهای تیم‌ملی نیز آغاز شده است ولی به خاطر کرونا نفرات به فاصله به اردوی تیم‌ملی دعوت می‌شوند. آغاز اردوهای تیم‌ملی نوید خوبی است و می‌توانیم خیلی با انگیزه‌تر و با برنامه‌تر کار کنیم.

وی بیان کرد: گفته شده رقابت‌های جهانی که قرار بود اردیبهشت سال ۹۹ برگزار شود و به دلیل شیوع کرونا به تعویق افتاد، سال آینده برگزار می‌شود که من نیز خودم را همچنان برای این مسابقات و کسب سهمیه المپیک آماده می‌کنم. مثل قبل انگیزه دارم تا بتوانم به این سهمیه برسم. زمان زیادی تا این پیکارها باقی نمانده است و باید مصمم و با هدف کار کنیم.

این بوکسور خوزستانی با گله‌مندی از نحوه حمایت‌ها، گفت:‌ یک ورزشکار که تمام زندگی خود را صرف ورزش حرفه‌ای می‌کند تا با مدال خود بتواند افتخاری برای استان و کشور باشد، نیاز به حمایت و دیده شدن دارد اما در مدت اخیر حتی یک مسئول از ورزش استان جویای حال من نبوده است.

وی عنوان کرد: تمام هم و غم من پرداختن به رشته بوکس و حضور در المپیک است. قبلا کار آزاد انجام می‌دادم اما وقتی به اردوی تیم‌ملی دعوت شدم، تمام کار و کاسبی را کنار گذاشتم تا تمام تمرکزم روی ورزش، حضور در المپیک و کسب مدال در این مسابقات باشد. منِ ورزشکار اکنون دغدغه مالی و اشتغال دارم زیرا بیکار هستم و در دوران کرونا شرایط سخت‌تر هم شده است. به هر حال خود مسئولان باید پیگیر وضعیت ورزشکاران قهرمان و مدال‌آور خود باشند و به آن‌ها رسیدگی کنند تا با دغدغه کمتر به تمرین بپردازند.

مقصودی در پایان نیز عنوان کرد: به هر حال من همچنان برای رسیدن به سهمیه المپیک با انگیزه تمرین می‌کنم ولی امیدوارم که مسئولان نیز توجه لازم را به ورزشکار خود داشته باشند تا مبادا در میانه‌های راه دلسرد شود و ورزش را رها کند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان