نخستین نشست رسانه‌ای کادر و بازیکنان تیم استقلال ملاثانی پس از صعود به لیگ اول برگزار شد؛ در این نشست کادر تیم از بی‌توجهی استاندار و مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گلایه داشتند.

 

به گزارش نخل اسپورت، تیم مردمی و پرطرفدار استقلال ملاثانی با کمترین امکانات و بدون حمایت مسئولان ارشد استان با تکیه بر توان جوانان بومی خوزستان و مسئولان شهری توانست شگفتی‌ساز شده و به لیگ اول کشور صعود کند.

این تیم با دستان خالی یک‌بار دیگر نشان داد می‌توان با مدیریت سالم و عملکرد خوب، بازی زیبا ارائه داد. تیمی که به گفته سرمربی تیم؛ ظرفیتی عظیم فرهنگی و ورزشی برای استان است و بی‌توجهی و کم‌کاری مسئولان استان نیز نتوانسته مانع از شگفتی‌سازی آنان شود.

این تیم در طول بازی‌های لیگ دوم توانست با غیرت و شجاعت و اتکا به خداوند بیش از ۲۳ هفته در صدر جدول لیگ باشد و در نهایت در هفته پایانی رقابت‌های لیگ دسته دوم فوتبال کشور برابر میلادمهر تهران صف آرایی کرد و با نتیجه چهار بر صفر به برتری رسید تا جواز حضور به لیگ یک را دریافت کند.

داریوش هرمزی، مربی صاحب سبک و بااخلاق و متعهد فوتبال خوزستان توانست با وجود مشکلات انبوه تیم استقلال ملاثانی که حتی در تهیه آب معدنی بازیکنان در مضیقه بود، با غلبه بر تیم‌های ورزشی صنعتی به لیگ اول صعود کند.

 

انتهای پیام

  • منبع خبر : تسنیم