مشکلات تیم‌های ورزشی خوزستان به صورت ویژه بررسی می شوند
مشکلات تیم‌های ورزشی خوزستان به صورت ویژه بررسی می شوند

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان گفت: یکی از مهم‌ترین محورهای اصلی و مهم برای رئیس مجلس شورای اسلامی به خوزستان، بررسی راهکارهای حل مشکلات تیم‌های ورزشی استان خوزستان خواهد بود.

به گزارش نخل‌اسپورت، سید کریم حسینی ظهر امروز در نشست خبری ضمن اشاره به دیدار خود با وزیران ورزش و جوانان و نفت، اظهار کرد: صحبت‌های مفصلی با سلطانی فر و زنگنه در این خصوص صورت گرفته است و حتی وزیر نفت نامه‌ای نیز در این راستا صادر کردند که متأسفانه مسائل تیم‌های صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان همچنان باقی مانده است.

عضو فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بدنه اصلی فوتبال و لیگ برتر باشگاه‌های کشور روی خوزستان شکل گرفته است، افزود: در سفر چهار روزه رئیس مجلس شورای اسلامی، یکی از موضوعات اصلی و مهمی که برای حل آن برنامه‌ریزی خواهد شد، چگونگی برطرف کردن موانع قانونی کمک به تیم‌های ورزشی استان به خصوص زیرمجموعه وزارت نفت خواهد بود و ما نمایندگان استان خوزستان در مجلس با این مسئله کوتاهی نخواهیم کرد.

وی با بیان اینکه ورزش مهم‌ترین سرگرمی جوانان خوزستان است، عنوان کرد: با سوق پیدا کردن جوانان به سمت ورزش، ما شاهد کمتر شدن مشکلات اجتماعی در سطح جامعه خواهیم بود.

رئیس مجمع نمایندگان خوزستان در خصوص عملکرد مدیرکل ورزش و جوانان استان نیز گفت: مجمع نمایندگان به دنبال تغییرات افراد نیست اما در خصوص مدیرکل ورزش و جوانان مواردی وجود داشت که به استاندار خوزستان منتقل شد که امید می‌رود این مسائل نیز برطرف شود.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدباقر قالیباف (رئیس مجلس شورای اسلامی) فردا در اولین سفر خود که چهار روز به طول می‌انجامد، وارد خوزستان می‌شود.

  • منبع خبر : خبرگزاری مهر