محصص: باید سطح لیگ برتر کشورمان بهتر شود/ خلاقیت، نکته گمشده‌ فوتبال کشور است
محصص: باید سطح لیگ برتر کشورمان بهتر شود/ خلاقیت، نکته گمشده‌ فوتبال کشور است

رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال گفت: مشکل مربیان ما این است که پس از پایان و اتمام کلاس‌های دانش افزایی و آموزشی همه چیز را فراموش می کنند.

به گزارش نخل‌اسپورت و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، مرتضی محصص دستیار مدرس سنگاپوری، در خصوص برگزاری کلاس حرفه ای فوتبال گفت: باید سعی کنیم که کیفیت فوتبال کشورمان را بالاتر ببریم و معیار اصلی ما باید مسابقات لیگ قهرمانان آسیا باشد. ما چاره‌ی نداریم، برای رسیدن به سطوح بالا  فوتبال باید سطح لیگ برتر کشورمان بهتر شود و این بهتر شدن باید در بازیکنانمان و کادر فنی تیم‌ها نیز اعمال شود.

رئیس کمیته فنی و توسعه فدراسیون فوتبال در ادامه به بحث مربیگری و همچنین اشکال کار مربیان اشاره کرد و گفت: مشکل مربیان ما این است که پس از پایان و اتمام کلاس‌های دانش افزایی و آموزشی همه چیز را فراموش می کنند. ما از موضوعات تحلیل درستی نداریم و  وقتی در کلاس ها شرکت می کنیم باید نگاه ها و نگرش ها به فوتبال تغییر کند. مربیان باید پشتکار، تلاش، فعالیت و دانش افزایی را در دستور کار خود قرار دهند. خوشبختانه ۲۳ مربی که در این دوره حضور دارند با انگیزه بالا در جهت ارتقای دانش فنی خود تلاش می کنند.

وی در پایان گفت: آن چیزی که ما را تغییر می دهد، نگاهی است که ما در ذهن خود پرورش می دهیم و باید از این نگاه آنطور که می خواهیم استفاده کنیم. خلاقیت یکی از موضوعات مهم در فوتبال است و این تنها نکته گمشده ی آموزش کشور است.

انتهای پیام

  • منبع خبر : سایت رسمی فدراسیون فوتبال