سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان: برای حضور هوادارن در ورزشگاه‌ها، نباید بین تیم‌ها فرق بگذارند
سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان: برای حضور هوادارن در ورزشگاه‌ها، نباید بین تیم‌ها فرق بگذارند

خلیفه اصل: ما هنوز شانس صعود داریم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد، شنبه مقابل مس کرمان به میدان می‌رویم و فقط به دنبال سه امتیاز این بازی هستیم.

امیر خلیفه اصل سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان درگفتگو با خبرنگار نخل‌اسپورت؛ گفت: مقابل تیم رایکای بابل بازی بسیار سختی را پشت سر گذاشتیم تیم رایکا ما را به خوبی آنالیز کرده بود.

وی افزود: آنان متوجه شده بودند که ما برای کسب نتیجه و ۳ امتیاز به بابل آمده بودیم تیم رایکا در این بازی به تیم جنگنده‌ای تبدیل شده بود اما متاسفانه با قطع شدن برق ورزشگاه در دقیقه ۲۸ بازی ۳۰ دقیقه بازی متوقف شد.

خلیفه اصل در ادامه گفت: با این که ما سوار بازی شده بودیم اما وقفه در این بازی سبب شد که بدن بازیکنان ما از شرایط بازی خارج شود و اینکه بخواهیم به شرایط بازی برگردیم کمی سخت شده بود.
ما به دنبال ۳ امتیاز این بازی بودیم که اینگونه نشد اما هیچ ارزشی از بازیکنان کم نشد.

سرمربی تیم استقلال خوزستان اظهار داشت: من گله‌ای از این بازی دارم مثل اینکه فقط در اهواز تماشاگران نمی توانند به ورزشگاه بیایند در بابل تماشاگر به ورزشگاه آمده بود و تیم خودشان را تشویق می‌کردند ولی در اهواز، به ما نسبت به تماشاگران مان کم‌ لطفی می‌کنند.

امیر خلیفه اصل ادامه داد: اگر قرار باشد در ورزشگاه‌های کشور تماشاگر بیاید، بچه‌های اهواز و تماشاگران استقلال خوزستان هم بیایند واقعا ما در اهواز به یار دوازدهم نیاز داریم بنده خبر دارم هم در انزلی و اراک تماشاگر به ورزشگاه آمده بودند.

وی درباره شانس صعود استقلال خوزستان به لیگ برترخاطر نشان کرد: ما هنوز شانس صعود داریم و از هیچ تلاشی دریغ نخواهیم کرد شنبه مقابل مس کرمان به میدان می‌رویم و فقط به دنبال سه امتیاز این بازی هستیم مس کرمان را به خوبی می‌شناسیم آنان یکی از تیم های خوب امسال لیگ یک هستند می‌دانیم بازی سخت و فشرده‌ای در انتظار ماست اما ما فقط به سه امتیاز فکر می کنیم تا خودمان را در جدول ارتقا دهیم و به کسب سهمیه صعود امیدوار باشیم، ۵ بازی مانده است و ممکن است اتفاقات زیادی رقم بخورد.

سرمربی آبی پوشان خوزستانی درباره نتایج اخیر استقلال خوزستان با سرمربیگری وی گفت: لطف خدا شامل حال استقلال خوزستان شد و بعد شامل حال من، قطعا این نتایج حاصل زحمات بازیکنان و مجموعه بزرگ باشگاه استقلال خوزستان است همچنین حمایت مدیریت محترم باشگاه و تماشاگران خون‌گرم خوزستانی سبب شد ما این نتایج ر ابدست بیاوریم و تیممان را متحول سازیم.

محمد مقدم نسب

انتهای پیام /