استقلال خوزستان در محاصره منفعت طلبان
استقلال خوزستان در محاصره منفعت طلبان

در حالی که قرار بود سرمربی استقلال خوزستان اواسط هفته گذشته معرفی شود، افرادی از بیرون این باشگاه سعی در سنگ‌اندازی در مسیر حرکت این تیم دارند.

به گزارش نخل‌اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، در حالی‌که قرار بود سرمربی جدید تیم فوتبال استقلال خوزستان نهایتاً تا اواسط هفته گذشته معرفی شود و خبر توافق قطعی با این مربی نیز انجام شده بود، اوضاع جور دیگری رقم خورد و تا امروز هنوز خبری از انتخاب و معرفی سرمربی نیست.

در نگاه اول آنچه به‌نظر می‌رسد، عدم توانایی باشگاه در توافق با گزینه‌های مدنظرش بوده اما با تحقیق در این باره دریافتیم ماجرا پیچیده‌تر از این است.

محمد رحیمی مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان که طی ۲ هفته گذشته بارها از توافق با گزینه نهایی این باشگاه خبر داده بود و حتی مشخص شد باشگاه با «میشو کریستیچویچ» سرمربی فصل قبل مس رفسنجان توافق کرده است، اما این توافق علنی نشد.

همچنین وی در چند مصاحبه اعلام کرده بود برنامه باشگاه و شخص خودش حضور قدرتمند در رقابت‌های لیگ یک و صعود مجدد به لیگ برتر است و پهلوانی مدیرعامل شرکت گروه ملی نیز بر این موضوع تأکید دارد، اما روندی که تا کنون رخ داده کاملا خلاف این مطلب و بی‌برنامه است تا مشخص شود اتفاقاتی در رده مدیریتی استقلال خوزستان در حال رخ دادن است.

بر این اساس، از باشگاه استقلال خوزستان خبر می‌رسد از سویی فاضل بختیاری که چند سال پیش(یک سال قبل از قهرمانی این تیم) مدیرعامل این باشگاه بوده به هیئت مدیره استقلال اضافه شده در حالی که این شخص بازنشسته است و مشخص نیست حکم وی چگونه صادر شده است.

از سوی دیگر گویا افرادی در حال نزدیک کردن خود به مدیرعامل کارخانه گروه ملی هستند و گزینه‌هایی را برای مربیگری در استقلال خوزستان به وی معرفی کرده‌اند که امتحان خود را پس داده‌اند و دیگر چیزی برای ارائه در فوتبال ندارند.

استقلال خوزستان در مسیر استقلال اهواز؟

روند استقلال خوزستان در روزهای اخیر بسیار ترسناک شده و چنانچه این تیم هر چه زودتر تشکیل نشده و کار آماده‌سازی خود را آغاز نکند، چه بسا سقوط دوباره این تیم این بار به لیگ دو بعید نباشد.

به‌نظر می‌رسید محمد رحیمی روال خوبی را بر کارهای این تیم حاکم کرده بود و در حال هدایت کشتی تیم به سوی ساحل آرامش بود که ظاهرا برخی مخالف جان گرفتن دوباره استقلال خوزستان هستند.

به‌هرحال باید منتظر ماند و دید باز هم جریانات مافیایی و فاسد که گویا هنوز هم در فوتبال خوزستان نفس می‌کشند، موفق به مکیدن خون از پیکر نیمه جان استقلال خوزستان می‌شوند یا اینکه مدیران این باشگاه هر چه زودتر برای این اوضاع چاره‌ای می‌اندیشند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس