برخی بازیکنانم پول کرایه برای حضور در تمرینات را ندارند
برخی بازیکنانم پول کرایه برای حضور در تمرینات را ندارند

داریوش هرمزی گفت: در اولین بازی خود پس از ازسرگیری مجدد مسابقات، دوباره به صدر جدول لیگ دسته دو برمی گردیم، اما اگر مسئولان و دلسوزان استان، از استقلال ملاثانی حمایت نکنند با وجود تمام شایستگی تیم و مدعی بودن، به دسته یک صعود نخواهیم کرد.

داریوش هرمزی در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت در خصوص روند تمرینات تیم استقلال ملاثانی اظهار کرد: روند تمرینات استقلال ملاثانی به خوبی در حال پیگیری است، یک دوره بدنسازی خوبی را پشت سر گذاشتیم و در ادامه ۴ دیدار تدارکاتی با تیم های توحید حمیدیه (تیم حاضر در لیگ دسته یک خوزستان)، استقلال شوش (تیم حاضر در لیگ دسته سه کشور)، نفت امیدیه (از تیم های لیگ دسته دو کشور) و سپاهان ایذه نیز برگزار کردیم که در هر ۴ تقابل، پیروز از زمین خارج شدیم و در حال خاضر در حال آماده شدن برای پنجمین بازی تدارکاتی هستیم.

سرمربی استقلال ملاثانی در ادامه گفت: با توجه به اینکه بخاطر مسائل مختلف از جمله مسائل مالی چند بازیکن تیم از جمع ما حدا شدند اما در کل باز هم شرایط تیم در حال حاضر از لحاظ فنی بسیار خوب است و یکی از مدعیان صعود به لیگ دسته یک کشور هستیم.

هرمزی در ادامه با اشاره به سطح آمادگی بدنی و فنی بازیکنان پس از تعطیلی ها نیز گفت: آمادگی بازیکنان ما با توجه به تعطیلی که بخاطر شیوع ویروس کرونا پیش آمد به گونه ای بود که انگار فصل تمام شد و پس از اتمام تعطیلات و از سرگیری مجدد مسابقات، فصل جدیدی را شروع کردیم، شروعی که همراه با ترس و دلهره و اضطراب هم است به همین دلیل شرایط و موقعیتی که برای تیم ترسیم کردیم تا الان به ۷۰% آن رسیدیم اما تا مرز آمادگی نهایی دشوار اما شدنی است.

وی درخصوص میزان رعایت پروتکل ها در تمرینات تیم استقلال ملاثانی گفت: رعایت پروتکل های بهداشتی را با تست پی سی آر از تمام بازیکنان و کادر فنی به همت شهردار ملاثانی که همیشه کنار ما بوده، اعضای شورای شهر و مرکز بهداشت و درمان ملاثانی اجرا کردیم که جا دارد بخاطر همراهی که با ما دارند تشکر کنم، در طول تمرینات هم آنچه که فدراسیون پزشکی و سازمان لیگ از ما خواستند را انجام می دهیم.

سرمربی استقلال ملاثانی در پاسخ به این سوال که بالاخره تکلیف برگزاری مجدد لیگ دو به کجا رسید به خبرنگار نخل اسپورت گفت: برگزاری مجدد و از سرگیری لیگ دو رسما اعلام شد و مسابقات از تاریخ ۳۱ تیرماه آغاز می شود که استقلال ملاثانی هم در بازی اول خود میزبان شهرداری فومن در اهواز است.

مسأله ای که درحال اذیت کردن تیم مردمی و بومی استقلال ملاثانی است، عدم حمایت مسئولین می باشد، تیمی که ۱۸هفته متوالی از ۲۱ هفته لیگ دسته دو کشور را صدرنشین بوده، چیزی که در طول ادوار تمام لیگ های برگزار شده کشور بی سابقه می باشد که با وجود جدا شدن چند بازیکن از جمع ما در نیم فصل اما همچنان از مدعیان صعود به لیگ دسته اول باقی ماندیم.

هرمزی درخصوص یکی دیگر از مشکلات تیم استقلال ملاثانی گفت: آیا نیروگاه رامین که به فاصله چند صد متری ورزشگاه محل تمرین استقلال ملاثانی است، به مسئولیت های اجتماعی خود عمل می کند؟ یا کشت و صنعت میرزا کوچک خان جنگلی که در حوزه شهرستان باوی است به مسئولیت های اجتماعی خود عمل می کنند؟ متاسفانه خبر، اما چرا نمی دانم!!!

سرمربی استقلال ملاثانی با اشاره به محروم شدن آنها از امتیاز میزبانی گفت: تیم استقلال ملاثانی از امتیاز میزبانی خود عملاً محروم شده و ما باید به اهواز بیایم بازی کنیم، یعنی محل تمرین، ملاثانی ولی هنگام بازی باید به اهواز بیایم. علی رغم تمام وعده هایی که داده شد فقط بخاطر نداشتن پروژکتور و نصب نشدن نورافکن های ورزشگاه ملاثانی از امتیاز میزبانی خود محروم هستیم.

هرمزی اظهار کرد: تیم ما فقیر هست اما حقیر نیست، اگر از تیم دفاع شود و رسیدگی و حمایت لازم انجام شود این تیم براحتی و همینطور که تا الان یکی از مدعیان صعود بوده، بدون شک یکی از تیم های فصل بعد لیگ دسته اول خواهد بود.

وی بیان کرد: ماحتی مشکل آب خوردن هم داریم، مشکل ایاب و ذهاب، مشکل غذای بچه ها و کلی مشکلات دیگر که واقعا گفتن آنها سخت و ناراحت کننده است، اما تیمی مثل استقلال ملاثانی با شاخص های بالا اگر واقعا حضور آن در دسته اول کشور برای مسئولین مهم است ما را یاری کنند چون در غیر این صورت با وجود تمام قابلیت ها و تلاش هایی که تا الان داشتیم واقعا دچار مشکل می شویم.

هرمزی گفت: از علی محمدی، مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان بابت تمام حمایت هایی که از مجموعه استقلال ملاثانی داشتند تشکر ویژه ای می کنم، همچنین از افشین حیدری که از وی می خواهم چتر حمایت خود را بیشتر بر ما داشته باشد، هم چنین از هیأت فوتبال استان و در رأس آن آقای طالقانی، شهردار جهادی ملاثانی و اعضای شورای شهر هم از طرف کل مجموعه استقلال ملاثانی تشکر می کنم که اگر نبودند تا همین جا هم نمی توانستیم پیش بیاییم و ممکن تیم دچار انحلال هم میشد.

سرمربی استقلال ملاثانی در پایان گفت: امیدوارم دلسوزان واقعی استان صدای ما را بشنوند و تیم استقلال ملاثانی را حمایت کنند، اینکه میگوییم به تیم کمک کنند به دنبال تزریق چند صد میلیونی نیسیتم، شاید خنده دار باشد اما شاید ۵۰ یا ۶۰ میلیون هم به این تیم تزریق شود می تواند جان تازه یا بگیرد و مسافر لیگ دسته اول کشور شود.

انتهای پیام/