چند ماهی که باشگاه‌ها تعطیل بودند ضرر زیادی متقبل شدیم/ از جیب مان هزینه میکنیم اما کسی حمایت نمی‌کند
چند ماهی که باشگاه‌ها تعطیل بودند ضرر زیادی متقبل شدیم/ از جیب مان هزینه میکنیم اما کسی حمایت نمی‌کند

صادقی : با وجود محدودیت های موجود و بیماری کرونا، تمرینات خود را قطع نکرده‌ایم و با رعایت نکات بهداشتی به تمرینات ادامه می‎دهیم.

صادق احمدی ملی‌ پوش و مربی پرورش اندام و آمادگی جسمانی استان خوزستان در گفتگو با خبرنگار نخل اسپورت، گفت : تمریناتمان را از ابتدای شیوع کرونا قطع نکردیم و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی به تمرینات خود می پردازیم، چون ما در شرایطی هستیم که باید تمریناتمان را به صورت متداول انجام دهیم اما این چند ماهی که باشگاه‌ها تعطیل بودند ضرر زیادی متقبل شدیم.

وی ادامه داد:حتی من که به عنوان مربی در خدمت ورزشکاران هستم ضرر زیادی در این مدت متحمل شدم، فعلا شرایط را نمی‌شود و خیلی خوب دانست متاسفانه شرایط سختی را داریم پشت سر می گذاریم امیدوارم هر چه سریعتر این مشکلات حل شود.

این ملی پوش خوزستانی افزود:باشگاهی که در آن به عنوان مربی در آن کار می‌کنم کار دولتی محسوب نمی شود و هیچ حامی مالی ندارد، ورزش کردن و مربیگری شغل من است و باید هم به فکر قهرمانی باشم و هم به فکر زندگی شخصی و هر چیزی که در این چند ماه زحمت کشیده‌ایم همه آن از هزینه شخصی و جیبی خودمان بوده و هیچ حمایتی در عرصه وزارت یا مدیر کل ورزش نداشتیم.

صادق احمدی تصریح کرد:ما در این چند ماه از تمرینات فاصله نگرفتیم به‌ خاطر اینکه ورزش بدنسازی ورزشی است که هر چقدر هزینه برای بدنت انجام می دهید به واسطه آن عضله میخرید و این عضلات به تمرینات مکرر و تغذیه مناسب احتیاج دارد، در کنار این موارد هم یک آرامش فکری و مالی لازم است در صورتی که ما در این چند ماه از جیب خودمان خرج کردیم و هیچ آرامشی را نداشتیم چه بسا تمامی باشگاه ها هم تعطیل بودند و مراجعه‌ کننده صفر بود الان هم که باشگاه ها باز شده اند واقعا ریزش نفرات باعث شده که فشار مالی سختی را متحمل شویم.

این مربی خوزستانی بیان کرد: خیلی از مردم که در خانه‌ هایشان ورزش می‌کنند می‌ترسند به باشگاه بیایند در صورتی که به نظر من یکی از بهترین جاهایی که می‌شود با کرونا مبارزه کرد و همین که می توان ایمنی بدن را تقویت کرد همین باشگاه‌ها می‌توانند باشند.

وی اظهارداشت: ما زیر نظر هیئت بدنسازی و پرورش اندام استان خوزستان هستیم و بنده حدود دو سال به عنوان یکی از اعضای کمیته فنی پرورش اندام همکاری می‌کنم گلایه‌ که همیشه وجود دارد و این شرایط فقط برای پرورش اندام صدق نمی‌کند ولی انتظار ما این است که به عنوان یک پرچمدار یک کشور و استان در عرصه های بین المللی می درخشیم و اسم کشور و استان را بالا می‌بریم باید یک حمایت‌های خاصی را برای ورزشکارانی که در سطح بین المللی و حرفه‌ای آن هم در قالب تیم ملی داشته باشند.

این ملی پوش گفت: شما وقتی پیراهن تیم ملی را برتن می کنید سرباز وطن محسوب می شوید و باید از پرچم کشورت دفاع کنی ما از جیب مان، از سلامتی مان و هزینه‌هایمان گذرکردیم تا از پرچم مقدس کشورمان دفاع کنیم و آن را به اهتزاز درآوریم .

صادق احمدی در پایان درباره عملکرد هیات بدنسازی و پرورش اندام گفت: این هیات در طی دو سال خیلی بهتر شده و بهتر هم خواهد شد اگر این وضع کرونا پیش نمی‌آمد ما یک اعزام خیلی موفقی در قالب تیم بدنسازی پرورش اندام استان خوزستان به کشور داشتیم که متاسفانه به دلیل بیماری کرونا مسابقات لغو شد و ما از اعزام تیم جاماندیم دو سالی است که آقای قاسمی رئیس هیئت شدند و همیشه تلاش هایشان خوب بوده است.

محمد مقدم نسب

انتهای پیام/