بازیکن استقلال خوزستان: ۹ فینال در پیش داریم
بازیکن استقلال خوزستان: ۹ فینال در پیش داریم

پاک‌پرور: با توجه به اینکه قبل از شیوع کرونا و تعطیلی مسابقات ۵ برد پیاپی داشتیم بنظرم در ادامه هم نتایج خوبی می توانیم بگیریم.

میلاد پاک‌پرور بازیکن استقلال خوزستان در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت درخصوص وضعیت حال حاضر تیم خود اظهار کرد: وضعیت تیم از لحاظ بدنی نسبت به سه هفته پیش بسیار بهتر شده چون بازیکنان ۷۵ روز تمرین نداشتند و دچار افت جسمانی شدیدی شده بودند اما در حال حاضر به شرایط جسمانی خوب برگشتیم.

بازیکن استفلال خوزستان در رابطه با بازی های دوستانه و تدارکاتی که در این مدت داشتند نیز گفت: در یک ماه اخیر که بطور مستمر در حال تمرین کردن هستیم، ۴ بازی دوستانه با تیم های نفت آبادان، فولاد خوزستان، خیبر خرم آباد و منتخب حمیدیه برگزار کردیم که کمک زیادی به بازگشت بدن های ما به فرم قبل از تعطیلی تمرینات داشت. بازی دوستانه مانند یک بازی رسمی به بازیکن فشار می آرود و می تواند به روند آماده سازی تیم کمک زیادی کند.

پاک پرور با اشاره به شرایط آمادکی خودش نیز به خبرنگار نخل اسپورت گفت: شرایط آکادگی خودم هم در حال حاضر خوب است، با توجه به اینکه ۷۵ روز مانند همه بازیکنان دیگر تمرین نداشتیم و فقط در منزل تمرین داشتم و بدن ها واقعا افت کرد اما در این ۳۰ جلسه تمرینی که به همراه تیم داشتم سعی کردم خودم رو به فرم خوب قبلی ام برسانم و حتی بعضی روزها علاوه بر تمرینات تیم هم خودم انفرادی و خودجوش تمرین می کردم. خدا رو شکر در حال حاضر از نظر بدنی هیچ مشکلی ندارم و امیدوارم بتوانم کمک خوبی برای تیمم باشم.

بازیکن استقلال خوزستان درخصوص پیش بینی نسبت به نتایج تیمش در ادامه مسابقات اظهار داشت: خوشبختانه در نیم فصل دوم نتایج خوبی گرفتیم، به قول امیر خلیفه سرمربی تیممان استقلال خوزستان ۹ فینال پیش رو دارد که حداقل باید از ۷تا پیروز از زمین خارج شویم. با توجه به اینکه قبل از شیوع کرونا و تعطیلی مسابقات ۵ برد پیاپی داشتیم بنظرم در ادامه هم نتایج خوبی می توانیم بگیریم با توجه به اینکه اختلاف فنی زیادی هم بین تیم اول تا هفتم وجود ندارد به همی دلیل دستورات سرمربی مان را تمام و کمال در زمین اجرا خواهیم کرد تا بهترین نتیجه رو بگیریم و هواداران خود را هم خوشحال کنیم.

پاک پرور در پایان نیز گفت: از مدیریت باشگاه که در این وضعیت کرونایی و اقتصادی ویژه، از لحاظ مالی کمک زیادی به بازیکنان کردند و تا ۷۰% قرادادها را پرداخت کردند تشکر می کنم.

انتهای پیام/