مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت ملی حفاری ایران، شروع فعالیت های ورزشی در بخش همگاني و قهرماني در شرکت را منوط به تاییدیه از وزارت نفت و شركت ملي نفت ايران دانست.

به گزارش نخل اسپورت، سیدسالار محمدنیا در گفت و گو با سایت باشگاه ملی حفاری اظهار داشت:طبق دستورالعمل جدید وزیر محترم نفت، فعالیت هایی که امکان تجمع افراد در آن وجود دارد از قبيل اماكن ورزشي، اماكن رفاهي، سالن‌هاي غذاخوري و كلاس‌هاي آموزشي همچنان تعطیل می باشند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شرکت ملی حفاری ایران در ادامه عنوان کرد :تا وقتی که وضعیت قرمز باشد و ستاد مرکزی پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا وزارت نفت، ستاد مبارزه با کرونا استان خوزستان و همچنين ستاد مبارزه كروناي شركت ملی حفاری ایران مجوز لازم برای فعالیت مجدد رشته های ورزشی را صادر نکنند ،برای حفظ سلامت ورزشکاران و خانواده ها وضعیت به همین شکل ادامه خواهد داشت.

محمدنیا در پاسخ به این پرسش که تمرینات فوتسال بانوان و فوتبال آقایان با توجه نامه سازمان لیگ برای ادامه رقابت‌ها چه زمانی آغاز می شود، گفت: نامه سازمان لیگ برای برگزاری ادامه رقابت‌های لیگ فوتبال دسته دوم کشور به دست ما رسیده است و سایر تیم ها تمرینات خود را آغاز کرده اند و ما هم به مانند هواداران و دوستداران باشگاه ملی حفاری نگران وضعیت تیم خود هستیم ولی سلامتی ورزشکاران و خانواده های آنها برای ما اهمیت دارد و‌ نمی توانیم نسبت به این مسئله بی تفاوت باشیم و از طرفي چون شركت حفاري ملي حفاري ايران از شركت‌هاي تابع شركت ملي نفت ايران و وزارت نفت مي باشد، بازگشايي اماكن ورزشي منوط به مجوز و دستورالعمل هاي وزارت نفت مي باشد.

در خصوص وضعیت فوتسال بانوان هم قبلا موضع خود را مشخص کرده ایم و با توجه به گسترش بیماری کرونا و وضعیت موجود کشور و استان تا اطلاع ثانوي برگزاری مسابقات به تعويق افتاده است.

وی در پایان ضمن قدردانی از کادر پزشکی و تمام کسانی که در جبهه سلامت در برابر این ویروس منحوس در حال مبارزه هستند، افزود: امیدواریم با رعایت اصول بهداشتی این موج شیوع را خیلی خوب رد کنیم و خود را برای شروع فعالیت های ورزشی پس از عادی شدن وضعیت آماده کنیم و در این مدت با رعایت پروتکل های بهداشتی و ورزش در خانه بتوانیم با این ویروس مقابله نماییم.

انتهای پیام