تقدیر سردار شاهوار پور از قهرمانان  بسیجی  و اخلاق مدار  خوزستانی
تقدیر سردار شاهوار پور از قهرمانان  بسیجی  و اخلاق مدار  خوزستانی

فرمانده سپاه حضرت ولیعصر عج الله تعالی فرجه شریف خوزستان در نشتی صمیمانه از قهرمانان بسیجی و اخلاق مدار خوزستانی قدردانی کرد.

به گزارش نخل اسپورت؛ دیروز ۱۷ خردادماه فرمانده سپاه حضرت ولیعصر عج الله تعالی فرجه شریف خوزستان در یک نشست صمیمانه با قهرمانان اخلاق مدار خوزستانی دیدار کرد. دراین نشست صمیمانه سردار شاهوارپور با تأکید بر روحیه جوانمردی و پهلوانی، ورزشکاران را در مسابقات بین المللی نماد ایران اسلامی و در داخل کشور الگوی مناسب برای جوانان عنوان کردند.

در این صمیمانه دیدار فرمانده سپاه حضرت ولیعصر عج الله تعالی فرجه شریف خوزستان با تاکید بر روحیه جوانمردی و پهلوانی، ورزشکاران را در مسابقات بین المللی نماد ایران اسلامی و در داخل کشور الگوی مناسب برای جوانان عنوان کردند.

در ادامه سردار شاهوار پور از دو ورزشکار بسیجی رضا بوعذار قهرمان دوومیدانی ایران و آسیا که مدال های قهرمانی خودش را به خانواده شهدای هشت سال دفاع مقدس سردار شهید علی هاشمی و شهدای مدافع حرم نادر حمید عادل غلامی اهدا کرده بود و امیر پیاهو قهرمان دوومیدانی ایران و آسیا، اهدا کننده مدال قهرمانی به خانواده شهیدان احمد و مصطفی رشید پور ،تقدیر و تشکر کرد.

رضا بوعذار و امیر پیاهو ضمن تشکر از اهمیت دادن سردار شاهوار پور به جوانان و ورزشکاران خوزستانی، از سردار درخواست کردند با توجه به تأکید مقام معظم رهبری درخصوص اهمیت حضور جوانان نخبه در سطوح مدیریت، حمایت بیشتری در این زمینه به عمل آید.