نفت آبادان در بلاتکلیفی محض
نفت آبادان در بلاتکلیفی محض

در حالی‌که بسیاری از تیم‌های لیگ برتر کار خود را در بازار نقل‌وانتقالات آغاز کرده‌اند، نفت آبادان در بلاتکلیفی محض به سر می‌برد.

به گزارش پایگاه خبری نخل اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، صنعت نفت آبادان که سال گذشته را با سرجیو در کمرکش جدول به پایان رساند، در چند بازی انتهایی لیگ بازی‌های بسیار خوبی را ارائه داد و نتایج خوبی را نیز کسب کرد تا همگان به آینده این تیم امیدوار شوند.

طبق معمول اما داستان آنجور که باید پیش نرفت و پس از پایان لیگ هجدهم، اتفاقات منفی برای صنعت نفت آغاز شدند. علی عیسی‌زاده در اقدامی تکراری استعفا کرد و سرجیو نیز به لیگ عربستان پیوست.

پس از چند روز خبر رسید که عیسی‌زاده در سمت خود باقی می‌ماند اما مشکل این بود که هیئت مدیره نفت نیز به پایان خط رسیده بودند و مجموعه باشگاه نفت آبادان تا امروز منتظر است تا وزارت نفت تکلیف هیئت مدیره این باشگاه را مشخص کند.

تلخ‌تر اینکه عیسی‌زاده با چندین سال سابقه مدیرعاملی در نفت امروز طی مصاحبه‌ای گفته که وی هم منتظر تعیین تکلیف هیئت مدیره جدید باشگاه است. شاید انتظار می‌رفت علی عیسی‌زاده امور مهم تیم را از جمله تعیین سرمربی یا جذب و تمدید بازیکنان را انجام دهد و حتی اگر اختیارات قانونی‌اش در این مقطع اجازه نمی‌دهد، به مسؤولان بالادستی برای تعیین تکلیف هرچه زودتر تیم فشار بیاورد.

به‌هرحال زمان به سرعت برای برزیل ایران در حال سپری شدن است و در حالی‌که بسیاری از تیم‌های لیگ برتر کار خود را در بازار نقل‌وانتقالات آغاز کرده‌اند، نفت آبادان در بلاتکلیفی محض به سر می‌برد.

انتهای پیام

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس