این وظیفه ماست که از داوران خود حمایت کنیم
این وظیفه ماست که از داوران خود حمایت کنیم

نگار افشین گفت: آموزش از مهم ترین برنامه های هیأت های ورزشی باید باشد که بصورت مستمر نیز باید به آن پرداخته شود.

نگار افشین در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت اظهار کرد: یکی از مهم ترین اهداف ما در هیأت کاراته استان خوزستان، نهادینه کردن آموزش است. آموزش از مهم ترین برنامه های هیات های ورزشی باید باشد که بصورت مستمر نیز باید به آن پرداخته شود.

وی افزود: نباید صرفا به برگزاری یک کلاس آموزشی داوری و مربیگری درجه سه بسنده کنیم چون آموزش یک فرایند پیوسته است و هیچ وقت نباید در یک جای مشخص توقف کند.

سرپرست هیات کاراته استان خوزستان در ادامه گفت: برای تمامی داوران، مربیان و ورزشکاران جهت ارتقا در سطوح کشوری، بین المللی و جهانی حمایت لازم را خواهیم داشت.

افشین با اشاره به وظیفه هیأت های ورزشی در حمایت از داوران خود گفت: وظیفه ما هست در راس هیأت که قرار داریم از داوران خود بویژه در سطح آسیایی و جهانی در راستای ارتقاء آنها حمایت کنیم.

سرپرست هیات کاراته استان خوزستان در پایان با اشاره به استفاده از پتانسیل جوانان توانمند خوزستان در هیأت کاراته استان گفت: با توجه به اهمیت و حساس بودن بحث آموزش که اگر سنجیده و مدیریت شده در پیش گرفته شود می تواند موفقیت ورزش را شتاب بیشتری ببخشد از جوانان نخبه و بومی استان در گرایش های مختلف علوم ورزشی و همچنین ژنتیک در رأس کمیته آموزش و پژوهش هیات کاراته خوزستان دعوت کردیم.
خبرنگار: زینب سلمان زاده