معرفی سرمربی استقلال آبی‌ها طی دو روز آینده
معرفی سرمربی استقلال آبی‌ها طی دو روز آینده

مدیرعامل استقلال خوزستان از معرفی سرمربی تیمش تا نهایتاً 2، 3 روز آینده خبر داد.

به گزارش نخل‌اسپورت، محمد رحیمی صبح امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز اظهار کرد: در ۱۰ روز گذشته مذاکرات فشرده و فراوانی را با چند گزینه مدنظرمان انجام دادیم که در این بین یک گزینه برای ما خیلی جدی بود اما به این دلیل که این شخص مایل بود در لیگ برتر مربیگری کند، همکاری ما با وی ممکن نشد و ما نیز به نظرش احترام گذاشتیم.

وی افزود: از حدود ۴ روز پیش با یک گزینه جدید وارده مذاکره شده‌ایم که مربی خوبی است و فصل گذشته در لیگ یک نتایج نسبتاً خوبی را با تیمش گرفت.

مدیرعامل باشگاه استقلال خوزستان گفت: تقریبا توافقات نهایی با سرمربی جدید انجام شده و ظرف ۲ یا ۳ روز آینده وی را معرفی خواهیم کرد؛ ضمن اینکه نمی‌خواهیم زمان را از دست بدهیم و قصد داریم طبق برنامه‌ریزی که انجام داده‌ایم خیلی زود تمرینات را برای فصل جدید آغاز کنیم.

وی ادامه داد: نکته مهمی که امسال در تیم ما رخ داده عزم راسخ مجموعه مدیریتی باشگاه برای جلوگیری از ورود حواشی به تیم است که برای ما بسیار مهم است؛ همچنین مدیرعامل کارخانه گروه ملی نگاه ویژه‌ای به لیگ امسال دارد و آنچه برای تقویت تیم جهت صعود به لیگ برتر لازم است را فراهم کرده‌اند.

انتهای پیام/

  • منبع خبر : فارس