مشکلات زیادی داریم اما از هدف خود دست نمی کشیم
مشکلات زیادی داریم اما از هدف خود دست نمی کشیم

داریوش هرمزی گفت: ما هرگز از هدف خود برای رسیدن به قهرمانی و صعود به لیگ کوتاه نمی آییم و روز به روز با پافشاری و سختکوشی در راستای رسیدن به هدف خود بیش از پیش تلاش می کنیم.

داریوش هرمزی درخصوص برد تیم خود مقابل شهرداری همدان به خبرنگار نخل اسپورت گفت: بازی با شهرداری همدان اهمیت خاصی برای ما داشت، به علت شرایط بد جوی و بارش برف سنگین که از چند روز قبل در همدان حاکم بود هم اجازه تمرین مناسب تیمی را در شهر همدان نداشتیم و چند جلسه را در چمن مصنوعی تمرین کردیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ملاثانی در خصوص شهرداری همدان که ۲۴ امتیاز داشت و نیاز به برد در این بازی داشت تا شرایط خود را در جدول بهبود بخشد و در جمع مدعیان ماندگار شود نیز اظهار کرد: بازی بسیار سخت و سنگینی بود که با سخت کوشی بازکنان و عملکردشان نسبت به فرامین کادر فنی توانستیم این بازی را با برد به اتمام برسانیم.این برد محصول یک هفته رفتارها و انجام کارهای تاکنیکی تیمی و فردی بود که بازیکنان به خوبی از پس این بازی سخت با سربلندی بیرون آمدند.

هرمزی درخصوص اینکه آیا شرایط اب و هوا تاثیری روی بازی بازیکنانش داشته یا خیر بیان کرد: شرایط آب و هوایی تاثیر منفی روی کیفیت بازی گذاشته بود، به این علت که تیم ما از خطه جنوب و استانی که از نظر اقلیمی برف و یخبندان وجود ندارد،همین امر تاثیری بالای روی عملکرد بازیکنان تیم ما گذاشته بود،ولی در کل رفته رفته با گذر زمان در بازی بازیکنان تیم با شرایط جوی خودشان را سازگار کردند که نتیجه آن هم کسب یک برد شیرین برای ما بود.

هرمزی با اشاره به اینکه ۱۶هفته صدر نشین مطلق گروه خود هستند نیز گفت: ۱۶هفته صدر نشینی به راحتی اتفاق نمی افتاد مگر اینکه با یک خرد جمعی، همکاری مدریت باشگاه، حمایت مردم شهر ملاثانی و شهرستان باوی، شهردار محترم شهرستان،اعضای شورای شهر ملاثانی و تماشاگران خونگرم شهرستان باوی و در نهایت سربازان پر تلاش و قدرتمند تیم استقلال ملاثی درون زمین و کادر فنی همفکر ،متحد و یکدل مجموعه باشگاه در کنار همدیگر،و اجرای اهداف و تفکراتی که از روز اول برای مسیر تیم طراحی کردیم.

سرمربی تیم ملاثانی با اشاره به اینکه قرار بود افراد و چند نماینده، شرکت و چند نهاد دولتی تیم استقلال ملاثانی را حمایت کنند نیز اظهار کرد: افراد و نهادهای مختلفی قول حمایت به ما دادند اما در عمل هیچ اتفاقی تا این لحظه نبوده است. ما گله مند نیستیم اما اگر هنوز به حرفهایی که قولشان را دادند نیت عمل کردن دارند،هنوز دیر نشده است و شرایط خوب امتیازی تیم این بستر را فراهم برای حمایت فراهم کرده چون نشان دادیم تیم شایسته ای هستیم.

وی افزود: شرایط بازیکنان ما بسیار سخت هست، بعضی از بازیکنان متاهل هستند ،بعضی از بازیکنان خوابگاهی ما کرایه رفت و برگشت به خانه و شهر خودشان را هم ندارند، من انتظار دارم واقعا از این جوانان حمایت کنند.

هرمزی درخصوص بازی بعدی تیم خود با کاسپین قزوین نیز بیان کرد: این هفته بازی مهمی را در مقابل کاسپین قزوین داریم، بازی رفت را با در قزوین نتیجه ۲ بر ۱ شکست خوردیم،من به شخصه همراه با بازیکنانم علاقمند هستیم بازی رفت را با یک برد دلچسب در ملاثانی فراموش کنیم که انشالله با حمایت تماشگران ملاثانی هم بتوانیم این کار را انجام دهیم و سه امیتاز این بازی را هم بگیریم.

وی ادامه داد : برای بازی با کاسپین قزوین نه بازیکن محرومی و نه بازیکن مصدومی داریم ،تمام بازیکنان تیم برای این بازی در کنار مجموعه تیم قرار دارند و یک دل و هم صدا برای پیروزی در این بازی برای ۱۷ هفته صدر نشینی در لیگ آماده هستند تا پس از برد در استادیوم شهدای ملاثانی با هواداران خود جشن بگیریم.

هرمزی درخصوص بازیکنان اضافه شده در نیم فصل به تیم هود نیز گفت: بازیکنان جدیدی که جدب تیم شدند هفته به هفته با شرایط تیمی و با بازیکنان دیگر نیز هماهنگ تر می شوند. در این بازی یکی از بازیکنان جدید ما سعید عنافچه پاس گل داد و بازیکن جدید دیگر ما حمید جرفی نیز گل زد که این نشان از قدرت فنی و عملکرد بسیار بالای بازیکنان جدید ما دارد.

سرمربی اسقلال ملاثانی بیان کرد: جا دارد از اصحاب رسانه و تمام کسانی که همیشه حامی تیم استقلال ملاثانی بودند تشکر ویژه ای داشته باشم، تیم استقلال ملاثانی یک تیم فقیر است اما حقیر نیست، ما یک تیمی هستیم که از روز اول با محرویت و مظلومیت و با کمترین حمایت وارد مسابقات شدیم،اما آنچه برای این تیم اهمیت داشت و اهدافی که برای این تیم ترسیم کردیم میشود بافقر و مظلومیت هم کارهای بزرگ و شگفت آور انجام داد. اگر تا به اینجای کار این تیم موفق بوده و با تلاش و زحمت ۱۶ هفته صدر نشین گروه خود بوده، فقط فقط یکدلی مجموعه هم از مدیریت هم از کادر فنی و از همه مهمتر بازیکنان سختکوش تیم بوده که به این مهم دست پیدا کردند.
سرمربی استقلال ملاثانی در پایان گفت: من به عنوان سرمربی تیم استقلال ملاثانی قاطعانه اعلام میکنم که ما هرگز از اهداف خود برای رسیدن به قهرمانی و صعود به لیگ کوتاه نمی آییم و روز به روز با پافشاری و سختکوشی در راستای رسیدن به هدف خود بیش از پیش تلاش می کنیم.
انتهای پیام/

  • نویسنده : زینب سلمان زاده