رئیس هیأت بدنسازی خوزستان: نفرات برتر مسابقات پرس سینه کشوری به رقابتهای برون مرزی اعزام می شوند
رئیس هیأت بدنسازی خوزستان: نفرات برتر مسابقات پرس سینه کشوری به رقابتهای برون مرزی اعزام می شوند

اردوان قاسمی گفت: تا پایان سال جاری مسابقات مچ اندازی و جایزه بزرگ در بخش بانوان را خواهیم داشت.

اردوان قاسمی در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت اظهار کرد: مسابقات پرس سینه کشوری به میزبانی اهواز که از شنبه (۲۸دیماه) تا چهارشنبه (۲بهمن ماه) برگزار شد ۴۵۵ ورزشکار در قالب ۴۰ تیم و از ۲۰ استان (چهار رده سنی نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان) شرکت داشتند

وی افزود: این مسابقات به دلیل اهمیت بالای حکم قهرمانی آن و همچنین انتخابی تیم ملی بودن از سطح بالایی برخوردار بود.

قاسمی در ادامه گفت: نفرات برتر این مسابقات پس از تصمیم گیری کمیته فنی طی یکی دو مرحله اردوی تیم ملی، انتخاب می شوند و به مسابقات برون مرزی پرس سینه سال آینده اعزام خواهند شد.

رئیس هیأت بدنسازی استان خوزستان گفت: با کمک و همکاری اداره کل ورزش استان و شرکت هایی مانند ملی حفاری که با آنها تعامل داریم، توانستیم سطح فعالیت های هیأت بدنسازی استان را در سطح قهرمانی و همچنین همگانی ارتقاء دهیم، در سال جاری توانستیم در مچ اندازی کشوری بانوان، اول شویم.

وی افزود: از ابتدای روی کار آمدن در رأس هیأت بدنسازی استان، با هدف توسعه هم در بحث آموزش و هم قهرمانی و همگانی ورود کردم که مهم ترین اقدامی هم که کردیم، استفاده از تمام ظرفیت های استان بود، کلاسهای ارتقاء مربیگری، داوری و سمینارهای آموزشی خوبی را توانستیم برگزار کنیم.

قاسمی درخصوص رویدادهای آتی هیأت بدنسازی استان تصریح کرد: در سطح استانی، مسابقات انتخابی کشور پرورش اندام را در ۲۵بهمن ماه به میزبانی بندرعباس خواهیم داشت که نفرات برتر به مسابقات قهرمانی کشور اعزام خواهند شد.

رئیس هیأت بدنسازی استان خوزستان در پایان گفت: در بخش بانوان نیز مسابقات مچ اندازی در مسجدسلیمان (بهمن ماه) و مسابقات جایزه بزرگ که در حال برنامه ریزی برای برگزاری آن در اسفند ماه هستیم را پیش رو داریم.
انتهای پیام/

  • نویسنده : زینب سلمان زاده