مسابقات فوتسال بانوان خوزستان به صورت لیگ، برگزار خواهد شد
مسابقات فوتسال بانوان خوزستان به صورت لیگ، برگزار خواهد شد

با تصمیم هیأت فوتبال استان، مسابقات فوتسال بانوان خوزستان، به صورت لیگ و رفت و برگشت برگزار خواهد شد.

به گزارش نخل اسپورت و به نقل از ایسنا؛ علی قاسمی با اشاره به جلسه هماهنگی باشگاه‌های حاضر در مسابقات فوتسال بانوان استان که روز گذشته (دوشنبه، ۲۳ دی ماه) برگزار شد، اظهارکرد: این مژده را به نمایندگان باشگاه‌های خوزستان می‌دهم که با برنامه‌ریزی و بررسی‌های لازم، هیات فوتبال خوزستان برای ارتقا سطح کیفی مسابقات و بازیکنان، فصل آینده مسابقات فوتسال بانوان استان را به صورت لیگ رفت و برگشت برگزار خواهد کرد.

وی ادامه داد: همچنین با پیگیری‌های آقای طالقانی، رییس هیات استان در جهت رشد و توسعه فوتسال بانوان، ورودی تیم‌ها به ۵۰ درصد کاهش یافته است.

دبیر هیات فوتبال خوزستان در ادامه نیز گفت: سختگیری‌های اعمال شده در بخش ثبت قراردادها در این فصل، اعم از دریافت کد رهگیری، ثبت‌نام سامانه‌ای و… جهت بالا بردن ضابطه‌مندی در باشگاه‌ها است تا به سمت حرفه‌ای شدن گام برداریم.

قاسمی با اشاره به پیشرفت خوب بانوان  خوزستان در فوتسال و فوتبال، گفت:  دو تیم در لیگ برتر فوتسال کشور داریم که در حال حاضر نیز ملی‌حفاری، مدعی کسب عنوان است. همچنین یک تیم در لیگ برتر فوتبال بانوان کشور داریم. بازیکنان خوزستانی که به اردوهای تیم‌ملی فوتبال و فوتسال دعوت می‌شوند نیز مصداقی بر این ادعا است، البته نباید به همین‌ها قناعت کرد و باید با تلاش بیشتر، پیشرفت بهتری در دو بخش فوتبال و فوتسال بانوان استان داشته باشیم.

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان