کعبی: برای پیشرفت فوتبال کشورمان، به حضور مربیان خارجی باکیفیت نیاز داریم
کعبی: برای پیشرفت فوتبال کشورمان، به حضور مربیان خارجی باکیفیت نیاز داریم

بازیکن نفت آبادان گفت: فوتبال کشور ما برای پیشرفت، به حضور مربیانی مانند اسکوچیچ، استراماچونی و کالدرون نیاز دارد.

به گزارش نخل اسپورت و به نقل از تسنیم؛ عقیل کعبی ددر خصوص عملکرد تیمش در ۱۶ بازی گذشته اظهار داشت: خدا را شکر که امسال و تا الآن نتایج خوبی گرفتیم. ما لیگ را با برد شروع کردیم و در آخرین بازی قبل از تعطیلات هم سپاهان را شکست دادیم. خودم در ابتدای فصل فکر نمی‌کردم که چنین موقعیتی در جدول پیدا کنیم و حالا دنبال انجام دادن یک کار بزرگ هستیم. قهرمان شدن سخت است، ولی تمام هدف ما این است که در کورس باشیم و هدف‌مان کسب سهمیه لیگ قهرمانان آسیاست. ما تیم‌های پرقدرتی مثل سپاهان، شهر خودرو و تراکتور را شکست دادیم، پس می‌توانیم کارهای بزرگ انجام دهیم.

وی با اشاره به نقش دراگان اسکوچیچ در موفقیت‌های صنعت نفت تصریح کرد: افکار و تاکتیک‌های این مربی در سطح بالایی است و دراگان یکی از بهترین مربیان لیگ برتر است. من چیزهای زیادی از این مربی یاد گرفتم و اعتقادم این است که فوتبال ایران برای پیشرفت فنی به مربیانی مثل دراگان اسکوچیچ نیاز دارد. شما دیدید که استراماچونی چه تأثیری در استقلال داشت و برانکو چگونه در پرسپولیس نتیجه گرفت، رفتن این مربیان به‌ضرر لیگ شد و امیدوارم در آینده مربیان سطح‌بالای خارجی در لیگ ما فعالیت کنند.

کعبی راجع به مشکلات مالی صنعت نفت در لیگ امسال تصریح کرد: بازیکنان صنعت نفت خیلی اذیت شدند، ولی هیچ‌وقت این موضوع روی نتایج ما تأثیر نگذاشت، چون هدف‌مان خوشحال کردن هواداران بود. تا الآن ۳۰ درصد دریافتی داشته‌ایم و امیدوارم که در ادامه لیگ مشکل مالی نداشته باشیم تا تمرکز بازیکنان به‌هم نریزد.
انتهای پیام

  • منبع خبر : تسنیم