عقب‌ماندگی استعدادهای نهفته فوتبال بانوان خوزستان؛ فرد دلسوزی وجود ندارد
عقب‌ماندگی استعدادهای نهفته فوتبال بانوان خوزستان؛ فرد دلسوزی وجود ندارد

سرمربی تیم فوتبال بانوان پالایش نفت آبادان گفت: در خوزستان علاقه‌مند و استعداد فراوان است ولی دلسوزی وجود ندارد وارد عرصه شود و برای فوتبال بانوان دل بسوزاند و کمک کند.

عقب‌ماندگی استعدادهای نهفته فوتبال بانوان خوزستان؛ فرد دلسوزی وجود ندارد

به گزارش پایگاه خبری نخل‌اسپورت، خدیجه پوربهبهانی در گفت‌وگو با خبرنگارتسنیم در اهواز اظهار داشت: امروز قرعه‌کشی فصل جاری است و ما تا به امروز هیچ‌گونه آمادگی برای فصل بعد نداریم هیچ بازیکنی جذب نکرده‌ایم زمان بدن‌سازی و بستن تیم هنوز نامشخص است و برای فصل آینده صحبت جدی برای هدایت تیم پالایش نفت آبادان نشده است البته این شرایط خیلی از تیم‌های بانوان است.

وی گفت: در خوزستان علاقه‌مند و استعداد فراوان است ولی دلسوزی وجود ندارد وارد عرصه بشود کار کند و برای فوتبال بانوان دل بسوزاند. دوستان و همکاران من در ورزش پایه فعالیت‌های زیادی انجام می‌دهند ولی آیا ما فقط در سطح پایه می‌توانیم کار کنیم؟ آیا در سطح بزرگ‌سالان و لیگ‌های کشور نباید تیم داری کنیم؟

سرمربی تیم فوتبال بانوان پالایش نفت آبادان گفت: مسئولان ورزش استان به‌راحتی مکان‌های ورزشی و سالن‌ها را در اختیار بانوان قرار نمی‌دهند در این استان منابع و مکان‌های ورزشی استانداردی وجود دارد ولی به‌سختی در اختیار ما قرار می‌دهند که زمان ان نیز بسیار کم است.

وی گفت: این شرایط فقط دراستان ما وجود دارد، به دیگر استان‌ها اصفهان، مازندران، گیلان، تهران بروید و شرایط را ببینید غیرقابل مقایسه است این در حالی است که همه کشور استان خوزستان را مهد فوتبال می‌دانند.

پور بهبهانی افزود: دختران فوتبالیست این استان جایی را برای تمرین کردن ندارند باشگاه فولاد خوزستان بزرگ‌ترین آکادمی کشور را دارد ولی متأسفانه هیچ‌ گونه  فعالیتی در ورزش بانوان نمی‌کند ما از مسئولین استان، اداره کل ورزش و جوانان و استانداری و فرمانداری این انتظار را داریم که یک شرکت را برای حمایت از ورزش بانوان ملزم کند.

بهبهانی در پایان گفت: مدیران ورزشی ما دختران فوتبالیست خوزستانی را دردسر خطاب می‌کنند آیا دختران دیگر استان‌ها هم دردسر هستند؟ ما تیم‌های پایه را آماده می‌کنیم تمرین می‌دهیم ولی متأسفانه تیمی در لیگ برتر وجود ندارد که عضوان تیم شوند و استعدادهای آن‌ها نابود می‌شود.

انتهای پیام