سلیمانی به آویسا بازگشت
سلیمانی به آویسا بازگشت

فروزان سلیمانی گفت: جایگاه آویسا خوزستان در انتهای جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال بانوان، نیست؛ با یک تلاش جمعی، آویسا را در لیگ برتر حفظ می کنیم.

به گزارش نخل اسپورت، فروزان سلیمانی، سرمربی سابق و جدید آویسا خوزستان که در ابتدای فصل جاری لیگ برتر فوتبال بانوان به دلیل برخی مشکلات با باشگاه، از هدایت تیم ، کنار رفته بود، به دلیل نتایج ضعیف آویسا در نیم فصل نخست و بنا به درخواست باشگاه، مجددا هدایت این تیم را پذیرفت.

فروزان سلیمانی در خصوص بازگشت مجدد خود به آویسا در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار نخل اسپورت، اظهار کرد: به دلیل احساس تکلیفی که برای کمک به آویسا کردم و با توجه به اینکه این تیم را قهرمان لیگ یک کرده بودیم، بنا به درخواست مدیریت باشگاه و مسئولان استانی ، تصمیم به بازگشت گرفتم.
وی افزود: وقتی قهرمان لیگ یک شدیم، هدف و برنامه ما این بود که در لیگ برتر، در شأن نام خوزستان ظاهر شویم و در کورس قهرمانی قرار بگیریم اما به دلیل یک سری مشکلات، نشد. در نیم فصل نخست، آویسا فقط ۴ امتیاز کسب کرد البته جا دارد به خانم دقاغله خداقوت عرض کنم چون هر چه در توان داشتند گذاشتند اما واقعیت این است که آویسا، وضعیت بدی در جدول دارد .
سلیمانی در ادامه گفت: مهم ترین هدف ما این است که امتیازات لازم رادر نیم فصل دوم بگریم تا بتوانیم در لیگ برتر باقی بمانیم.
سرمربی جدید آویسا خوزستان اظهارکرد: با صحبت هایی که با مدیرعامل باشگاه داشتیم، تصمیم بر بازگشت بازیکنان باکیفیت تیم که بنا به دلایلی، کنار گذاشته شدند، گرفته شد. با یک تلاش جمعی از رسانه ها گرفته تا مسئولان، مدیرعامل، من سرمربی و بازیکنان، باید برای موفقیت آویسا تلاش کنیم.
مربی سابق تیم ملی فوتسال بانوان گفت:با آویسا قهرمان لیگ یک شدیم ، بدون اینکه امتیاز تیمی را بخریم، به لیگ برتر صعود کردیم؛ از مسئولان می خواهم تمام تلاش خود را برای حمایت از آویسا داشته باشند چون واقعا تیم خوبی هست،بسیار خوب برای این تیم هزینه می شود حتی در حد بسیاری از تیم های عالی لیگ برتر ، واقعا حیف است این تیم ، دچار مشکل شود.
سلیمانی در پایان گفت: جایگاه آویسا نیاید در انتهای جدول رده بندی باشد. امیدوارم با تلاش، همدلی و کار کردن بتوانیم عدد ۴ که تعداد امتیازهای آویسا در نیم فصل نخست است را به یک عدد دو رقمی خیلی خوب تبدیل کنیم و در لیگ برتر باقی بمانیم.

 

به گزارش نخل اسپورت، آویسا هم اکنون با ۴ امتیاز در انتهای جدول لیگ برتر فوتبال بانوان قرار دارد اما با بازگشت سرمربی سابق خود و اضافه شدن بازیکنان کنار گذاشته شده، می توانیم به اتفاقات خوب برای نماینده خوزستان، خوش بین باشیم.

  • نویسنده : زینب سلمان زاده