سرمربی ملی حفاری: باید برنامه ریزی ها به گونه ای باشد که به برنامه های ناظم الشریعه لطمه نزند
سرمربی ملی حفاری: باید برنامه ریزی ها به گونه ای باشد که به برنامه های ناظم الشریعه لطمه نزند

سرمربی اهوازی ملی حفاری نسبت به برگزاری پلی آف عنوان کرد: در صورت وجود مرحله ی پلی آف بازی ها حساس تر و جذابتر خواهد بود.

به گزارش پایگاه خبری نخل‌اسپورت، يعقوب مراقی سرمربی تیم ملی حفاری اهواز در گفت و گو با خبر نگار فوتسال۲۰۲۰ در رابطه با شرایط تیمش گفت: دو هفته است که استارت تمرینات را با بازیکنانی که تا کنون به توافق رسیده ایم زده ایم و خدا رو شکر تمرینات خوبی را انجام دادیم و بیشتر بدنسازی انجام داده ایم، برنامه ی خود را به هیات مدیره ی محترم باشگاه ارائه دادم که روز شنبه در جلسه ای بررسی میکنند و ان شاءالله در صورت تایید به اجرا گذاشته میشود و امیدوارم با توجه به بودجه ای که برایمان در نظر میگیرند بتوانیم اردویی را برگزار کنیم.

وی در خصوص برگزاری محل اردوی تیمش افزود: به احتمال زیاد یک اردوی ۵ روزه در شهرستات بروجن استان چهارمحال و بختیاری خواهیم داشت.

سرمربی اهوازی ملی حفاری نسبت به برگزاری پلی آف عنوان کرد: در صورت وجود مرحله ی پلی آف بازی ها حساس تر و جذابتر خواهد بود و انگیزه ی تیمها را بالا می برد و باعث می شود که لیگ تا پایان جذاب و حساس دنبال شود اما باید دید که در نهایت مدیران چه تصمیمی میگیرند.

مراقی اضافه کرد: درست است که سال شلوغی است اما باید طوری برنامه ریزی شود که سود آن را فوتسال و تیم ملی ببرند و باید برنامه ریزی ها به گونه ای باشد که به برنامه های آقای ناظم الشریعه لطمه نزند و امیدوارم در جلسه ای که قرار است در ساری برگزار شود تمام‌ جوانب در نظر گرفته شود و به یک جمع بندی کامل و مفید برسند و بهترین تصمیم را بگیرند.

سرمربی ملی حفاری اهواز صحبت هایش را اینطوری به پایان برد: از مدیرعامل محترم باشگاه کمال تشکر را دارم و همچنين از اصحاب رسانه و شما كه ریزترین نکات فوتسال را هم پیگیری میکنید و کمک شایانی به پیشرفت فوتسال میکنید.

انتهای پیام