قارداشی: تنیس‌روی‌میز ایران با وجود کمبودها و تغییرات ارتقا داشته است‌
قارداشی: تنیس‌روی‌میز ایران با وجود کمبودها و تغییرات ارتقا داشته است‌

رییس فدراسیون تنیس‌روی‌میز گفت:با وجود تمامی کمبودها وتغییراتی که فدراسیون جهانی در ابتدای سال ۲۰۱۸درقوانین داشت ودراعزام‌های بین‌المللی برای ما مشکلاتی بوجود آورد اما توانستیم در رده های مختلف سنی آقایان و بانوان پیشرفت های داشته باشیم.

به گزارش پایگاه خبری نخل اسپورت، مهراد علی‌قارداشی در مجمع انتخاب رییس هیات تنیس‌روی میز استان که امروز در محل اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار شد، اظهارکرد:از تمامی کاندیداها که در این انتخابات شرکت داشتند و باعث شدند تنور رقابت گرم بماند، تشکر و قدردانی می‌کنم. رقابت در این مجمع گویای این بود که مطمئنا مطالباتی از سوی اعضای مجمع وجود دارد و من هم به عنوان خادم تنیس‌روی‌میز قول می‌دهم هر آن‌چه از دستم برآید، با همکاری و هماهنگی مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان انجام دهیم تا در خدمت تنیس‌روی‌میز استان باشیم.وی ادامه داد: خوزستان از استان‌هایی است که از ارکان تنیس‌روی‌میز کشور محسوب می‌شود و در سفری که به شهرستان شادگان داشتم که البته نماینده‌ای از این شهرستان جزو اعضای مجمع نبود، به این نتیجه رسیدم که اگر افراد علاقه‌مند باشند، می‌توان در شهرستان‌های نسبتا کم‌برخوردار کارهای ارزشمندی انجام داد.

رییس فدراسیون تنیس‌روی‌میز بیان کرد:‌ خوشبختانه در این شهرستان با توجه به تعامل موجود بین هیات تنیس‌روی‌میز، فرماندار و آموزش و پرورش، سالنی فراتر از حد شهرستان شادگان وجود دارد و وظیفه خودم دیدم که از نظر تجهیزاتی، آموزشی و برگزاری کمپ‌های تیم‌ملی در رده‌های سنی پایه حمایت‌هایی از ورزشکاران این شهرستان داشته باشم.

وی گفت: امیدوارم در سایر شهرستان‌های استان خوزستان نیز شاهد اقداماتی متناسب با همراهی روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها داشته باشیم، ضمن این‌که باید از ظرفیت فرمانداری شهرستان‌ها نیز بهره برد و باز هم قول می‌دهم هر آنچه در توان داشته باشیم برای کمک به این رشته به کار بگیریم.

وی افزود:‌ تمام تلاش‌خود را به کار میگیریم تا تنیس‌روی‌میز ایران ارتقا پیدا کند با وجود تمامی کمبودها وتغییراتی که فدراسیون جهانی در ابتدای سال ۲۰۱۸درقوانین داشت ودراعزام‌های بین‌المللی برای ما مشکلاتی بوجود آورد اما توانستیم در رده های مختلف سنی آقایان و بانوان پیشرفت های داشته باشیم.

مهراد علی‌قارداشی خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: برای اعزام خانم سلیمانی داور خوزستانی به عنوان داور بلوبج در مسابقات قهرمانی آسیا که در اندونزلی برگزار می‌شود به همکاری مدیرکل ورزش خوزستان نیاز داریم و ان‌شاءالله هماهنگی لازم صورت بگیرد تا بخشی از هزینه اعزام توسط فدراسیون و بخشی دیگر نیز توسط مدیرکل ورزش استان تقبل شود. در حال حاضر در لیست فدراسیون جهانی، سه داور بلوبج داریم که یک نفر از خوزستان است. این یک فرصت است و ان‌شاءالله مدیرکل ورزش و جوانان استان به این موضوع توجه داشته باشد.

وی در پایان عنوان کرد: ‌قطعا رییس جدید هیات خوزستان با توجه به تجربیاتی که دارد، از تمام ظرفیت‌های استان استفاده می‌کند. آقای جلیلی‌نیا دیگر کاندیدای این مجمع نیز برنامه‌های خوبی داشت که امیدوارم از این ظرفیت و همچنین دیگر کاندیداها استفاده شود. امیدوارم شاهد روزهای بهتری برای تنیس‌روی‌میز خوزستان باشیم.

انتهای پیام