برگزاری همایش 《عوامل کلیدی رشد کودکان》در اهواز
برگزاری همایش 《عوامل کلیدی رشد کودکان》در اهواز

همایش 《عوامل کلیدی رشد کودکان》 در راستای توسعه سواد حرکتی کودکان خوزستان در اهواز برگزار شد.

به گزارش نخل اسپورت، همایش 《عوامل کلیدی رشد کودکان》 در راستای توسعه سواد حرکتی کودکان خوزستان در اهواز و با استقبال قابل توجه علاقمندان برگزار شد.

این همایش، اولین برنامه موسسه پویش تندرستی کارون، در رابطه با عوامل کلیدی در رشد کودکان، تغذیه و فعالیت بدنی بود که روز گذشته در محل سالن همایش اداره کل ورزش و جوانان استان خوزستان با حضور جمعی از مسئولین مربوطه و ۱۳۰ نفر شرکت کننده برگزار شد.

مدیر موسسه پویش تندرستی کارون در خصوص این کارگاه گفت: با توجه به لزوم توسعه سواد حرکتی بویژه در بخش کودکان و نوجوانان، تصمیم گرفتیم اولین برنامه خود را در همین راستا برگزار کنیم که طبق پیش بینی های انجام شده استقبال خوبی هم صورت گرفت.

وی افزود : می توان از راه شرکت کردن در فعالیتهای بدنی، سواد حرکتی را به کودکان آموزش داد ؛ کودکی که سواد حرکتی ندارد، زندگی فعالی نخواهد داشت.

سلمان زاده در پایان عنوان کرد: سعی می کنیم در قالب برگزاری چنین کارگاهها و برنامه های دیگر در راستای توسعه سواد حرکتی کودکان و نوجوانان خوزستان، طبق اهدافی که برای مجموعه پویش تندرستی کارون از ابتدا تعریف کردیم، اقدامات شایسته ای انجام دهیم.

 

انتهای پیام