میرزایی، سکان دارهیئت تنیس‌روی‌میز خوزستان شد
میرزایی، سکان دارهیئت تنیس‌روی‌میز خوزستان شد

منصور میرزایی برای چهار سال به عنوان رییس هیات تنیس‌روی‌میز خوزستان انتخاب شد.

به گزارش پایگاه خبری نخل اسپورت، مجمع انتخاباتی ریاست هیئت تنیس‌ روی‌میز خوزستان پیش از ظهر امروز برگزار شد که منصور میرزایی در پایان با اخذ ۹ رأی در دور دوم انتخابات به عنوان رئیس هیئت انتخاب شد.

مجمع انتخاباتی هیئت تنیس روی میز که با حضور قارداشی رییس فدراسیون در محل اداره کل ورزش و جوانان خوزستان برگزار شد، ۸ کاندید میز ریاست به نام‌های پژمان امیرعلی‌نژاد،جمال فتاحی، احسان کشت‌کار، مهران پوربابایی، بابک حمیدیان، عارف جلیلی‌نیا، فرزانه کرم‌زاده و منصور میرزایی با یک دیگربه رقابت پرداختند که از این جمع امیرعلی‌نژاد به دلیل غیبت و ۳ کاندیدا دیگر به نام‌های ، فتاحی، حمیدیان و کرم‌زاده به‌دلیل انصراف از دور انتخابات خارج شدند.

پس از رأی‌گیری احسان کشتکار ۲ رای ، جلیلی‌نیا ۸ رای و میرزایی ۷ رای بدست آوردند که به دلیل اینکه دو کاندیدا رای های نزدیکی آوردند انتخابات به مرحله دوم کشیده شد، این اتفاق در مجامع ورزشی خوزستان بی‌سابقه بود.

در نهایت و پس از اعلام آراء در مرحله دوم، منصور میرزایی با ۹ رأی از ۱۷ رأی، به ‌عنوان رئیس هیئت تنیس روی میز خوزستان انتخاب شد تا پس از قریب به دو سال این هیئت صاحب رئیس شود.


منصور میرزایی از پیشکسوتان باسابقه و خوشنام تنیس روی میز استان خوزستان است که به مدت ۶ سال سرپرستی باشگاه صنعت نفت آبادان و ۶ سال نیز مدیرعاملی باشگاه وحدت آبادان را بر عهده داشت.

انتهای پیام