ادامه صدر نشینی استقلال ملاثانی در لیگ دو
ادامه صدر نشینی استقلال ملاثانی در لیگ دو

داریوش هرمزی سرمربی استقلال ملاثانی که تیمش امروز با کسب تساوی خارج از خانه موفق شد به صدرنشینی در رقابت‌های لیگ دو فوتبال ایران ادامه دهد.

به گزارش نخل اسپورت، تیم استقلال ملاثانیبه مصاف تیم شهید قندی یزد رفت که در پایان این دیدار با نتیجه بدون گل تساوی خاتمه یافت.

در ادامه مصاحبه نخل اسپورت با سرمربی موفق این تیم را بخوانید:

نظرتان را در ارتباط با بازی امروز مقابل تیم شهید قندی یزد را بفرمایید؟

بازی امروز یکی از سخت‌ترین بازی‌ها بود، از حیث هوای سرد و میزبانی شهید قندی یزد و خیل عظیم تماشاگران. چرا که تقابل تیم اول و دوم جدول بود که ما با کسب تک امتیاز در هفته ۱۱هم صدرنشینی را حفظ کردیم.

شرایط و جو حاکم در بازی امروز را چطور دیدید؟

شرایط و جو حاکم به دلیل حضور استاندار ورزش دوست استان یزد و نمایندگان مجلس شورای اسلامی حال و هوای خاصی داشت، که به لحاظ روانی نیز وزن خاصی به برگزاری مسابقه داده بود.

تیم استقلال ملاثانی سه مهره اصلی خودش را در خط دفاعی همراه تیم نداشت، امین هاشمی، محمد مدملیسی و محمدرضا حقانی.

نظر خود را در ارتباط با مدافعان تیم در اسن بازی بفرمایید؟

ما امروز از سه بازیکن کلیدی محروم بودیم به دلیل محرومیت و مصدومیت، لازم به ذکر است که ما در ۱۰هفته گذشته با خط دفاعی وارد مسابقات شدیم که امروز سه تازه وارد در ارنج تیم بود که خوشبختانه عملکرد خوبی داشتند.

آیا از نتیجه تساوی امروز راضی هستید؟

از نتیجه بازی به دلیل کمبود بازیکن و شرایط بسیار بد تیم از لحاظ اقتصادی و حمایتی راضی هستم، چرا که در هفته ۱۱ هم صدرنشینی حفظ شد که این بسیار مهم است.

هفته آینده میزبان خیبر خرم آباد هستید در ارتباط با این بازی هم صحبت های پایانی خود را بفرمایید؟

در هفته دوازدهم در ملاثانی میزبان خیبر خرم آباد هستیم که این بازی هم مثل تمام بازی های گذشته از سه امتیاز برخودار است، که ما نه مصدوم داریم و نه محروم و با تمام قوا به دیدار خیبر و حفظ صدرنشینی خواهیم رفت.

انتهای پیام