نکونام:افرادی که نمی‌خواهند فولاد در بالا باشد را معرفی می‌کنم
نکونام:افرادی که نمی‌خواهند فولاد در بالا باشد را معرفی می‌کنم

سرمربی تیم فولاد خوزستان گفت: به بازیکنان تیمم و هوادارانی که از ما حمایت کردند تبریک می‌گویم.

به گزارش نخل اسپورت، جواد نکونام در کنفرانس خبری پس از دیدار مقابل گل گهر گفت: به بازیکنان تیمم تبریک می‌گویم و همچنین هواداران که از تیم ما حمایت کردند تا به برد برسیم.

وی افزود: تیمی که ۱-۴-۵ می‌کند خیلی سخت است به درواز‌ه‌اش برسید. ما بازی آخر این تیم را دیدیم و آنها می‌توانستند شهر خودرو را ببرند. گل‌گهر بسیار بسته بازی می‌کند و چشم به ضدحمله‌ها یا پاس‌های بلند دارد. میانگین قدی بازیکنان آنها زیاد است و می‌خواستند از ضربات سر روی سر بازیکنان ما استفاده کنند اما ما این را می‌د‌انستیم و به جز یک صحنه که دچار اشتباه شدیم در بقیه صحنه‌ها این مسئله را کنترل کردیم و بازی را در اختیار گرفتیم.

سرمربی تیم فولاد افزود: در نیمه دوم فضا برای ما باز شد و اگر دقت می‌کردیم می‌توانستیم گل‌های بعدی را زودتر بزنیم اما از عملکرد بچه‌های تیم راضی هستم و امیدوارم این روند ادامه یابد تا در آینده به موفقیت برسیم.

نکونام در مورد هدف تیم فولاد گفت: ما در بازی قبلی مقابل ذوب‌آهن خوب بازی کردیم و به این تیم موقعیتی ندادیم و در نیمه دوم در یک نیمه زمین بودیم اما چه اتفاقی افتاد؟ متأسفانه یا خوشبختانه مد شده به سراغ آمار می‌روند. آمار و تعداد پاس در فوتبال جایگاهی ندارند، اینها آمار هستند، باید ببینید به دنبال چه هستید و با توجه به پناسیل تیم‌تان چه هدفی را دنبال می‌کنید. ما برای هدف‌مان زحمت می‌کشیم و برای‌مان اهمیت دارد که به آنچه می‌خواهیم برسیم.

وی در ادامه تصریح کرد: باید به دو نکته اشاره کنم، یکی اینکه داور قضاوت خوبی داشت و تمام برخوردها را به خوبی سوت زد. همانطور که از داوران انتقاد می‌کنیم کار خوب‌شان را هم باید بگوییم، امروز باید بگویم داور قضاوت خوبی داشت.

نکونام با اشاره به افرادی که مشکلاتی را برای این تیم ایجاد می‌کنند گفت: یکسری افراد در خوزستان می‌خواهند که جایگاه فولاد بالا نباشد و اگر ببینیم به این کارشان ادامه بدهند اسم آنها را می‌گویم. شما باهوش هستید و می‌دانید چه کسانی را می‌‌گویم. من برای فولاد مبارزه می‌کنم و می‌جنگم و توقع دارم همه به فولاد کمک کنند. ما باید از فولاد دفاع کنیم چون امانتدار هستیم.

وی در مورد اینکه فولاد بازیکن کم ندارد اما فقط شیمبا با توپ بازی می‌کند، گفت: بیت سعید اگر در نیمه دوم بدشانس نبود زودتر گل می‌زد.این مسئله بستگی به حریف دارد، تیمی که بسته بازی می‌کند و رو به پاس‌های بلند می‌آورد هافبک‌های ما را از جریان خارج می‌کند و در ضدحملات خطرناک می‌شود. حردانی ۳۵دقیقه بازی کرد و دو موقعیت گل داشت که این موضوع بسته به شرایط بازی و تاکتیک تیم حریف است.

سرمربی فولاد اضافه کرد: باید از بازیکنان‌مان بخواهم که الگوی‌شان ایوب والی باشد. او واقعاً برای ما فوق‌العاده کار می‌کند و به تمام معنا کاپیتان است. برخی از بازیکنان شرایط سختی را برای تیم به وجود آوردند اما والی به عنوان کاپیتان تیم بزرگی می‌کند و من واقعاً از او ممنون هستم.

سرمربی تیم فولاد در مورد شعارهایی که علیه او داده شد، اظهار داشت: من به نظر مردم احترام می‌گذارم و حرف‌های آنها برای من قابل احترام است.

نکونام در مورد غیبت حسین کعبی روی نیمکت فولاد گفت:کارت بازی او صادر نشده و فردا ان‌شاءالله این مشکل درست می‌شود.

وی در مورد سینا مریدی عنوان کرد: اگر او را دیدید سلام ما را هم برسانید،اطلاعی از او نداریم.

سرمربی تیم فولاد در مورد تعویض عباس بوعذار افزود: او آسیب‌دیدگی داشت و شدیداً سرما خورده بود و باید تعویض می‌شد.

انتهای پیام/