نکونام: سه بازیکن بومی فولاد برای تیم کم گذاشته‌اند
نکونام: سه بازیکن بومی فولاد برای تیم کم گذاشته‌اند

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: صادقانه به هواداران می‌گویم که ۲، ۳ بازیکن که خوزستانی هم هستند کم گذاشته‌اند و انگار برایشان فوتبال مهم نیست و دارند کم‌لطفی می‌کنند.

به گزارش نخل اسپورت، جواد نکونام در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر گل گهر، اظهار کرد: هر دو بازی قبل که باختیم اتفاقاتی افتاد که دست ما نبود و اتفاقات نتیجه بازی را تعیین کردند. در بازی قبل ما همان‌طور که کارشناسان اعتقاد داشتند نه تنها پنالتی صد درصد برای ما گرفته نشد، بلکه آن‌قدر صحنه واضح بود که به قول خودم ۲۰۰ درصد پنالتی بود. متأسفانه این اشتباهات داوری در دو بازی اخیر خیلی به ما ضربه زد. در شرایطی که تیم‌های لیگ خیلی به هم نزدیک هستند، چنین اشتباهاتی باعث می‌شود برخی تیم‌ها مظلوم واقع مشوند. البته منکر ضعف‌های فنی تیمم نمی‌شوم و اشتباهات فردی هم در این دو بازی داشته‌ایم.

نکونام در خصوص دیدار فردای تیمش مقابل گل‌گهر سیرجان عنوان کرد: ما حریف را خیلی خوب آنالیز کرده‌ایم. آنها روی دفاع به حمله خیلی خطرناک هستند و در بازی با پدیده هم چند ضدحمله خطرناک روی دروازه حریف‌شان داشتند؛ از هر نظر برای بازی فردا آماده‌ایم و می‌دانیم بازی فوق‌العاده سخت و دشواری پیش رو داریم.

وی افزود: در بازی فردا تلاش می‌کنیم بازی خوبی ارائه کنیم و متعاقبا نتیجه خوبی کسب کنیم.

نکونام گفت: صادقانه به هواداران می‌گویم که ۲، ۳ بازیکن که خوزستانی هم هستند کم گذاشته‌اند و انگار برایشان فوتبال مهم نیست و دارند کم‌لطفی می‌کنند. قطعا کمبود بازیکن داریم و در نیم فصل که بازیکن بگیریم در صورتی که این ۲، ۳ نفر خودشان را اثبات نکنند، جایی در تیم نخواهند داشت.

سرمربی فولاد و کاپیتان اسبق تیم ملی در پایان درباره رفتن ویلموتس و صحبت‌هایی که از بازگشت برانکو به تیم ملی ایران مطرح می‌شود، بیان کرد: من نمی‌خواهم درباره تیم‌ ملی نامی از کسی بیاورم، اما از یک بابت خوشحالم زیرا هر بار در هر زمینه‌ای صحبت‌هایی کرده و دفاعیاتی را از یک مربی تیم ملی مطرح کرده‌ام در نهایت همه به حرف من رسیدند.

وی ادامه داد: در زمان بلاژوویچ، وقتی که او رفت گفتم برانکو بهترین جانشین برای بلاژوویچ است و دیدید که این اتفاق افتاد و او در تیم ملی موفق بود. بعد از رفت کی‌روش هم صحبت‌هایی کردم و خیلی‌ها گفتند این طرفدار کی‌روش است و حرف‌هایی را مطرح کردند، اما الان می‌بینید که تیم ملی چه شرایطی را پیدا کرده است. مربیان خارجی می‌آیند و می‌روند، اما آنچه می‌بینید شرایط بد فوتبال ایران است که متأسفانه ما وضعیت خوبی نداریم و تیم ملی صدمه دیده است، اما مطمئن باشید اگر تیم ملی نتواند از گروهش صعود کند شاهکار کرده است.

انتهای پیام/