سرمربی آویسا خوزستان: گلی که خوردیم، آفساید بود/ آویسا در هفته های بعد در بالای جدول خواهد بود
سرمربی آویسا خوزستان: گلی که خوردیم، آفساید بود/ آویسا در هفته های بعد در بالای جدول خواهد بود

دقاغله گفت: بااینکه آیدی کارت دو بازیکن جدیدمان صادر شده بود اما فدراسیون، اجازه بازی به آنها نداد اما باز هم به تصمیم فدراسیون، احترام میگذاریم.

فاطمه دقاغله در پایان بازی امروز تیم خود که امروز جمعه، ۲۴ آبان ماه در مصاف با ملوان بندرانزلی در تختی اهواز دیدار کرد، اظهار کرد: اگر دو بازیکن جدیدمان، امروز اجازه بازی داشتند، به مراتب بهتر هم می توانستیم ظاهر شویم.

وی افزود: درخصوص دو بازیکن جدیدمان که آیدی کارت آنها هم صادر شده، اول به ما گفتتد باید آقای بهاروند، سرپرست سازمان لیگ، اجازه بازی آنها را صادر کند اما پس از اینکه، وی اجازه بازی آنها را داد، گفتند، آقای تاج هم باید دستور دهند.

سرمربی آویسا خوزستان در ادامه عنوان کرد: ملوان همیشه تیم جنگنده ای است. قبل از بازی امروز هم تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم و با اینکه دو بازیکن جدیدمان هم هنوز به بازی ها نرسیدند و با وجود کمبود بازیکن، از لحاظ روحی با بازیکنان مان کار کردیم تا تیم حریف را در میانه زمین نگه دارند و امروز هم شاهد هیین امر بودیم که بازیکنان ما در طول نود دقیقه توانستند چیزی که خواسته بودیم را پیاده کنند.

وی گفت: داوری هم امروز خیلی خوب بود، داور وسط عالی بود و از دواران بین المللی کشورمان هستند، گلی هم که خوردیم به دلیل آفسایدی بود که کمک داور به اشتباه نگرفت اما باز هم به داوری احترام می گذاریم.

دقاغله بیان کرد: از بازیکنانم هم که امروز به توان دو تلاش کردند و انگار ۲۲ بازیکن در زمین داشتیم، تشکر میکنم.

سرمربی آویسا خوزستان با اشاره به اینکه تا هفته ششم، ۵شکست و یک مساوی کسب کردند، در پاسخ به این سؤال که آینده تیم خود را چگونه می بیند گفت: بازیکنانی که داریم همگی بومی خوزستان هستند و هدف ما در این فصل بیشتر این است که در لیگ بمانیم و اگر دو بازیکن مان که هنوز اجازه بازی شان صادر نشده،اگر از ابتدای فصل با ما بودند، بدون شک از ۶بازی مان، حداقل ۴برد کسب کرده بودیم.

وی گفت: با اینکه آیدی کارت دو بازیکن جدیدمان صادر شده اما فدراسیون، اجازه بازی به آنها نداد، اما باز هم به تصمیم فدراسیون، احترام میگذاریم و امیدوارم برای هفته بعد، بتوانند برای ما بازی کنند تا بتوانیم استارت نتایج خوبمان را بزنیم.

دقاغله در پایان گفت: مطمئن باشید در هفته های بعد، آویسا خوزستان را در بالای جدول خواهید دید.

 

انتهای پیام