امیدوارم شاهد هماهنگی بیشتر سازمان لیگ با کمیته داوران باشیم.
امیدوارم شاهد هماهنگی بیشتر سازمان لیگ با کمیته داوران باشیم.

اعظم غلامی در پایان بازی گفت: از روز چهارشنبه که به اهواز آمدیم، شاهد هوای آلوده بودیم اما اینکه چرا تصمیم به برگزاری بازی گرفته شد، باید این سوال را از سازمان لیگ بپرسید.

اعظم غلامی، سرمربی تیم فوتبال ملوان انزلی در پایان بازی در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت اظهار کرد: تیم ما امسال جوان شده است. ملوان برای حضور در فصل جاری لیگ برتر دیر بسته شد اما تلاش کردیم روحیه بازیکنان مان را بالا نگه داریم.

وی افزود: در جریان بازی با آویسا، هافبک راست ما مصدوم شد و در نیمه نخست مجبور به انجام یک تعویض اجباری شدیم و از آنجا که در تمام پست‌ها بازیکن به تعداد کافی نداریم، مجبور شدیم از بازیکن مان در پست‌ غیرتخصصی‌ اش استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال بانوان ملوان در ادامه گفت: بازیکنانم با تلاشی که داشتند، توانستند بازی را که با یک پنالتی باخته بودند با زدن یک گل قشنگ در دقایق پایانی به تساوی بکشانند. غلامی گفت: امیدوارم در دو هفته‌ای که لیگ تعطیل است، بتوانیم روی نقاط ضعف‌مان کار کنیم و با قدرت بیشتر به لیگ برتر برگردیم.

سرمربی ملوان انزلی در پاسخ به اینکه آیا بهتر نبود بازی در هوای آلوده اهواز برگزار نمی شد؟ اظهار کرد: از روز چهارشنبه که به اهواز آمدیم، شاهد این هوا بودیم اما تصمیم نهایی را سازمان لیگ و نماینده این سازمان می‌گیرند و بهتر است این سوال را از آن ها بپرسید.

غلامی در خصوص اعتراضاتی که در طول بازی به داوری داشت، گفت: من به داور وسط هیچ اعتراضی نکردم، به جز یک مورد که آن هم به دلیل پرچمی بود که کمک وی زد. خانم نوروزی یکی از بهترین داورهای ما هست.

وی افزود: در دو سه هفته گذشته شاهد درگیری تیم ها با داوران بودیم اما امروز شاهد آرامش بیشتری بودیم.

سرمربی ملوان در پایان اظهار کرد: بازیکنان عادت کردند به ضعف داوری اعتراض کنند اما در این دیدار با تذکرات به جای نوروزی، اعتراضات بازیکنان کمتر شد. امیدوارم شاهد هماهنگی بیشتر سازمان لیگ با کمیته داوران باشیم تا بتوانیم کیفیت لیگ را که سال‌ها برای آن زحمت شده است، بالا ببریم نه این که با چیدمان کمیته داوران در خصوص داوران، تیم‌ها معترض شوند و بازیکنان نیز به خودشان اجازه اعتراض به داوری را بدهند. امیدوارم این قضیه مدیریت شود.

 

انتهای پیام