اولین امتیاز آویسا در لیگ برتر/ توقف بازی در نیمه نخست به دلیل عدم حضور آمبولانس
اولین امتیاز آویسا در لیگ برتر/ توقف بازی در نیمه نخست به دلیل عدم حضور آمبولانس

تیم فوتبال آویسا خوزستان در روزی که می توانست اولین سه امتیاز خود را جشن بگیرد، به یک امتیاز رضایت داد.

به گزارش خبرنگار نخل اسپورت، تیم فوتبال آویسا خوزستان، امروز؛ ۲۴ آبان ماه در هفته ششم از لیگ برتر فوتبال بانوان در مقابل میهمان خود، در دقایق اضافی نیمه دوم، برد را با مساوی عوض کرد.
این دیدار باید از ساعت ۱۰ صبح امروز در ورزشگاه تختی آغاز میشد اما سوت داور با ۱۵ دقیقه تاخیر به صدا در آمد.

علاوه بر این تأخیر در ابتدای بازی، در نیمه نخست شاهد توقف ربع ساعته به دلیل نبود آمبولانس در اطراف زمین بودیم که به دلیل گرمای هوا باعث کلافگی تماشاگران شد؛ آمبولانس به دلیل انتقال بازیکن مصدوم ملوان به بیمارستان، حضور نداشت.

برخلاف بازی های خانگی گذشته آویسا، امروز فقط حدود ۲۰ تماشاگر از نزدیک نظاره گر بازی بودند.

به گزارش خبرنگار نخل اسپورت، پیش از آغاز بازی، یک عکاس آقا برای پوشش تصویری، در ورزشگله حضور یافته بود اما با وجود پیگری های زیاد، اجازه حضور در کنار زمین را به وی ندادند و این موضوع گله مندی و انتقاد این عکاس را برداشت که چرا در استان هایی دیگر عکاسان آقا مشکلی برای پوشش لیگ برتر بانوان ندارند.

در زمان توقف بازی در نیمه نخست نیر، ناظر بازی با یکی از تماشاگران درگیری لفظی پیدا کرد زیرا معتقد بود که این تماشاگر با اعتراضات خود، باعث متشنج کردن جو ورزشگاه شده است.

در دقیقه ۲۵ نیمه دوم، بازیکن تیم ملوان درون محوطه جریمه بازیکن آویسا را متوقف کرد و داور نیز تقطه پنالتی را نشان داد که رقیه جلال نسب، شماره ۱۰ آویسا، این موقعیت را به گل تبدیل کرد تا امید آویسا را برای کسب اولین سه امتیاز خود زنده کند اما درحالیکه بازی در وقت های اضافه و رو به اتمام بود، هاجر شاه ملک پور در دقیقه ۲+۹۰ بازی را برای ملوان، به تساوی کشاند تا امتیازات این بازی بین دو تیم، تقسیم شود.

آویسا خوزستان در هفته هفتم لیگ برتر فوتبال بانوان، جمعه؛ یکم آذرماه در بوشهر میهمان پارس جنوبی خواهد بود.

دو بازیکن جدید آویسا خوزستان، طبق گفته های مربی خود از هفته هفتم به تیم اضافه می شوند تا با قدرت بیشتری به مصاف رقبای خود بروند.

 

انتهای پیام