تجلیل از ۲ پیشکسوت رسانه ورزش خوزستان در روز پیروزی استقلال اهواز
تجلیل از ۲ پیشکسوت رسانه ورزش خوزستان در روز پیروزی استقلال اهواز

بازی تدارکاتی فوتبال بین تیم‌های رسانه ورزش خوزستان و استقلال اهواز دهه ۷۰ به مناسبت تجلیل از ۲ ورزشی‌نویس پیشکسوت خوزستان برگزار شد.

به گزارش نخل اسپورت، تیم فوتبال پیشکسوتان استقلال اهواز که با نام استقلال دهه ۷۰ به میدان می‌رود، در یک دیدار تدارکاتی برابر رسانه ورزش خوزستان به برتری رسید.

در این بازی که از ساعت ۱۴ امروز در ورزشگاه تختی اهواز برگزار شد، علی داودی، علی محمد غیبی و امید زاهدی برای آبی پوشان و امین ناصرین و یاسین اقبال برای اصحاب رسانه خوزستان گلزنی کردند تا بازی با حساب ۳ بر ۲ به پایان برسد.

نام‌های بزرگی چون ابراهیم تهامی، برادران خدریان، بهمن فریس، هادی خنیفر، مصطفی بیژنی، حجت زادمحمود، علی شادکام، علی فرتوت اهوازی و توفیق بوستانی با هدایت داریوش یزدی برای استقلال اهواز به میدان رفتند و در سوی دیگر رسانه‌چی‌هایی چون شایان حاجی نجف، امین ناصرین، سید علیرضا شریفی، محسن بابادی، امیر سعادت، افشین گودرزی، امین بهارزاده، یاسین اقبال، مهدی صفری، عزیز عباسی، رضا عسکری، فاضل میناوی و سعید بهبهانی به مربیگری فرهاد عجمیان در تیم رسانه ورزش خوزستان حاضر شدند که البته سیاوش بختیاری زاده، پیشکسوت فوتبال استان نیز آن‌ها را همراهی کرد.

در ابتدای این دیدار از نیم قرن تلاش ۲ پیشکسوت عرضه قلم ورزش خوزستان یعنی رضا گنجاپور و محمد بدخش تجلیل شد که حرکت ارزنده‌ای در سطح استان بود.

انتهای پیام