انتقاد امام جمعه از آینده مبهم نفت مسجدسلیمان؛ وزارت نفت برای اداره تیم بودجه تصویب کند
انتقاد امام جمعه از آینده مبهم نفت مسجدسلیمان؛ وزارت نفت برای اداره تیم بودجه تصویب کند

امام جمعه مسجدسلیمان از آینده مبهم تیم فوتبال نفت این شهر به انتقاد کرد و گفت: وزارت نفت برای اداره تیم بودجه تصویب کند.

به گزارش پایگاه خبری نخل اسپورت و به نقل از خبرگزاری تسنیم از اهواز، جمعی از هواداران تیم نفت مسجدسلیمان در اعتراض به عملکرد هیئت مدیره این باشگاه در مصلای امام خمینی(ره) نخستین شهر نفت‌خیز خاورمیانه تجمع کردند.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمدصادق امینی امام جمعه مسجدسلیمان در جمع هواداران تیم نفت با انتقاد از سیاست غلط درباره این تیم اظهار داشت: متاسفانه در این تیم مرتب افراد در حال تغییر هستند آن قدر تغییرات صورت می‌گیرد که نمی‌دانیم مدیر کی هست و مربی کجا است.

وی گفت: آنقدر تغییرات در تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان انجام می‌شود که دیگر خودمان هم دیگر مسئولان این باشگاه را نمی‌شناسیم.

امام جمعه مسجدسلیمان با انتقاد از تغییرات در تیم نفت با طرح چند سوال تصریح کرد: چرا با تیم ما این کار را می‌کنید؟ چرا جوانان بیکار و ناراحت ما را که تنها دلخوشی او همین تیم را ناراحت‌تر می‌کنید؟

وی خاطرنشان کرد: امروز هواداران و جوانان تیم نفت مسجدسلیمان با پوشیدن لباس زرد به اینجا آمدند تا به دفاع از آنها صحبت کنم.

امینی خطاب به مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان و وزیر نفت تاکید کرد: حقوق این شهر را بدهید ما اینجا شرکت خصوصی نداریم که از تیم نفت حمایت کند، نفت داریم که آن هم ما کاری نمی‌کند.

وی با اشاره به وضعیت تیم‌های دیگر شهرها عنوان کرد: آنها ده‌ها شرکت خصوصی دارند و تیمشان را سر دست می‌گیرند، ما چه کنیم که نفت و گاز کاری نکردند.

امام جمعه مسجدسلیمان بیان کرد: از همه صد سال استخراج نفت، فقط یک تیم فوتبال سهم ما شد که آن هم می‌گویند که برای اداره آن بودجه نداریم.

وی تاکید کرد: مسئولی که می‌گوید برای اداره تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بودجه نداریمف غلط می‌کند که این حرف را می‌زند.

امینی با اشاره به درآمد استخراج نفت در مسجدسلیمان خطاب به وزیر نفت گفت: حق ما را بدهید و برای اداره تیم فوتبال نفت بودجه تصویب کنید.

انتهای پیام