تیم ما با قلب و دلش بازی می کند
تیم ما با قلب و دلش بازی می کند

در ادامه بازی های فوتبال لیگ دسته دوم تیم استقلال ملاثانی در هفته هشتم این بازی‌ها تیم اترک بجنورد با سرمربی گری فیروز کریمی، بانتیجه ۲ بر ۱ شکست داد.

به گزارش نخل اسپورت، داریوش هرمزی سرمربی استقلال ملاثانی در پایان بازی تیمش مقابل اترک بجنورد که با نتیجه ۲بر۱به سود آبی پوشان خاتمه یافت اظهار داشت: در واقع بازی امروز بازی اعتماد به نفس بازیکنان ما بود و می توان این بازی را بازی دارا و ندارها نام داد، ما از لحاظ مالی و سخت افزاری مشکل داریم ما نیاز به توجه و حامی داریم اما تیم ما تیمی است که با قلبش و دلش بازی می کند، ما امتیاز همدلی داریم که شاید بیشتر تیم ها ندارند.

بهرحال این بازی تمام شد و ما خود را برای بازی هفته آینده آماده می کنیم می دانیم که حریف ما؛ شهرداری فومن تیم بسیارخوبی است. بازی امروز به نظر من تاکتیکی بود و تنها دلیلش هم حضور فیروز کریمی سرمربی اترک بود. هر تیمی تحت سرمربیگری اقا فیروز یقینا از لحاظ فنی قوی تر و محکم نشان می دهد همان طور که دیدید نیمه اول با یک گل نتیجه را واگذار کردیم اما خوشحالیم که با تدابیر فنی دو گل را به ثمر برسانیم و۳ امتیاز شیرین بدست آوردیم. امیدوارم این روند حفظ شود اما باید بگویم ما شرایط اسفناکی را تجربه و تحمل می کنیم. مهم کسب ۳ امتیاز برای حفظ صدرنشینی بود که بدست آوردیم.

هرمزی ادامه صحبت های خود را چنین بیان نمود: ما نداریم، ما استانداری که باید پشت مان باشد نداریم، ما مسئولین غیر ورزشی که باید حمایت مان کند را نداریم، از نیروگاه رامین که نزدیکی ما است جز دودش چیز دیگری نداریم، اما ما تماشاگران خونگرمی داریم تماشاگران بی نظیری که برای ما یک نعمت بزرگ محسوب می شوند.

وی در مورد کادر داوری گفت: داور از بهترین داوران مسابقات لیگ دسته دوم است و بخوبی در تمام صحنه‌ها حاضر می‌شد، امیدوارم کمیته داوران جهت ارتقای این داوران به مراتب در تمام زمینه ها بهتر عمل کند.

مصاحبه از محمد مقدم نصب

 

انتهای پیام