برگزاری تمرینات تیم لیگ برتری فوتسال حفاری در سالنی غیراستاندارد
برگزاری تمرینات تیم لیگ برتری فوتسال حفاری در سالنی غیراستاندارد

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری گفت: متاسفانه در سالنی تمرین می‌کنیم که ابعاد و استانداردهای لازم را برای انجام تمرینات ندارد و کوچک است.

به گزارش نخل اسپورت یعقوب مراقی ، در خصوص بازی این هفته تیم فوتسال ملی حفاری برابر اهورای بهبهان در هفته سوم نیم‌فصل دوم لیگ برتر کشور، اظهار کرد: داربی خوزستان انگیزه‌های خاصی برای دو تیم دارد. تیم ما آماده این دیدار است و تمرینات خوبی را پشت‌سر گذاشته‌ایم. البته متاسفانه در سالنی تمرین می‌کنیم که ابعاد و استانداردهای لازم را برای انجام تمرینات ندارد و کوچک است. سالن مسابقات را در اختیار ما قرار ندادند و نمی‌دانم دلیل این کار چه بوده است.

وی در ادامه با بیان این‌که اهورا بهبهان را آنالیز کرده‌ایم و امیدوارم یک بازی خیلی خوب و بدون حاشیه انجام شود، افزود: تمام تمرکزمان این است که از این دیدار نتیجه خوبی به دست آوریم و شرایط جدولی‌مان را تغییر دهیم. اهورا بهبهان خط حمله بسیار قوی‌ای دارد و در تمام دیدارهایش گل‌های زیادی به ثمر رسانده است. البته نقاط ضعفی کمی هم دارد که تلاش می‌کنیم از نقاط ضعف‌شان بهره ببریم. این تیم نسبت به نیم‌فصل اول دونده‌تر شده است و با توجه به این‌که ما هم برای این دیدار محسن محمدزاده، احمد ملاعلی و فرید نمازی، سه بازیکن اصلی‌مان را در اختیار نداریم، کارمان سخت‌تر شده است. تلاش می‌کنیم یک بازی خوب انجام دهیم و با توجه به شرایط جدول تنها برای سه امتیاز می‌جنگیم.

سرمربی تیم فوتسال ملی حفاری درباره انتقادها نسبت به سبک بازی این تیم نیز اظهار کرد: انتقادهایی که نسبت به تیم می‌شود را قبول دارم. یکی از دلایل انتقادات این است که در گذشته بازیکنانی در تیم فوتسال ملی حفاری بودند که قدرت حمل توپ بسیار بالایی داشتند و همین باعث جذابیت بازی می‌شد. اما امسال با توجه به بازیکنانی که داریم، با آنالیز حریفان کار را پیش ببریم. گاهی لازم است تنها به پِرس بپردازیم و گاهی نیاز است که دفاع کنیم یا از سیستم دیگر استفاده کنیم.

وی افزود: امسال شرایط به صورتی است که بازیکنانی که توان حفظ توپ بالایی داشته باشند را در اختیار نداریم. امسال حفاری چندین بازیکن را از دست داد و این‌ها بازیکنانی بودند که نزدیک به هفت سال کنار یکدیگر بازی کرده بودند. نمی‌خواهم ارزش کار مربیان دیگر را پایین بیاورم ولی این مربیان هنگامی که در تیم حفاری مشغول به فعالیت می‌شدند، در واقع تیم‌های آماده‌ای را می‌گرفتند اما امسال من تیمی را تحویل گرفتم که بازیکنان بسیاری از آن جدا شدند و هشت بازیکن جدید جذب کردیم. این تیم برای هماهنگی نیاز به زمان دارد و اگر سال آینده، همین تیم اعضا کنار هم باشند، می‌توانیم آن بازی جذابی که مورد نظر تماشاگران باشد را شاهد باشیم. به هر حال امسال در برخی بازی‌ها نتوانستیم آن طور که باید و شاید زیبا بازی کنیم ولی نتیجه لازم را به دست آوردیم. تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که شرایط تیم بهتر شود.

مراقی درباره بازی هفته گذشته با گیتی‌پسند که با حواشی بسیاری همراه بود نیز گفت: متاسفانه این دیدار به صورتی پیش رفت که داور بازیکنان ما را تحت تاثیر قرار داد. حتی زمانی که یکی از بازی‌هایمان در اهواز نیمه‌تمام ماند، به داوری اعتراض نداشتم. ولی بازی با گیتی‌پسند واقعا جای انتقاد دارد. زیرا داور به تمام حرکات بازی ما کارت نشان می‌داد ولی وقتی همان حرکت را بازیکن حریف انجام می‌داد، به گونه‌ای دیگر رفتار می‌کرد. داور بازیکنان ما را عصبی کرد.

وی ادامه داد: ناظر بازی نیز مرتب کنار نیمکت تیم ما بود و می‌گفت بازیکنان شما را تا آخر فصل محروم می‌کنم و به همین دلیل شرایط به صورتی شد که بازیکنانم کنترل خود را از دست دادند و ما هم برای سه چهار دقیقه جهت آرام کردن بازیکنان، آن‌ها را به رختکن بردیم و پس از مهیا شدن شرایط لازم به سالن برگشتیم و بازی کردیم. البته پس از بازی نیز تماشاگران گیتی‌پسند از خجالت بازیکنان ما در آمدند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : ایسنا خوزستان