درخشش ورزشکاران خوزستانی در المپیاد ورزش روستایی
درخشش ورزشکاران خوزستانی در المپیاد ورزش روستایی

ورزشکاران خوزستانی در المپیاد ورزش روستایی مناطق کشور، مقام‌های مختلفی را کسب کردند.

به گزارش نخل اسپورت , سید کریم حسینی، رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی ، اظهار کرد: ۶۰ نفر از ورزشکاران بازی‌های روستایی خوزستان به منظور شرکت در المپیاد ورزش روستایی – جام خوشه چین در اراک حضور دارند.

وی افزود: از صبح امروز تعدادی از این ورزشکاران به میدان رفتند و با درخشش در روز نخست، امید‌های کاروان ورزشی خوزستان را برای قهرمانی در این رقابت‌ها افزایش دادند.

رئیس هیئت ورزش روستایی و بازی‌های بومی محلی خوزستان گفت: این مرحله از مسابقات به‌صورت منطقه‌ای و با حضور ورزشکارانی از خوزستان ایلام، همدان، کرمانشاه، مرکزی و لرستان در شهرستان اراک در حال برگزاری است.

وی بیان کرد: در روز نخست این رقابت‌ها بانوان خوزستانی موفق به کسب مقام نخست در رشته دوومیدانی ماده‌های ۱۰۰ متر سرعت، دو استقامت ۲هزار متر و چوب کشی در وزن منهای ۶۵ کیلوگرم شدند. همچنین یکی از بانوان ورزشکار موفق به کسب مقام سوم چوب کشی شد.

حسینی اظهار کرد: آقایان نیز رتبه نخست دو سرعت ۲۰۰ متر، جایگاه سوم رشته هفت سنگ، رتبه دوم و سوم رشته چوب کشی را تصاحب کردند.

وی افزود: ورزشکاران خوزستانی در رشته‌های تیمی هم موفق عمل کردند و احتمال قهرمانی در رشته‌های والیبال بانوان، والیبال آقایان و طناب کشی آقایان وجود دارد که منتظر درخشش آنها در روز پایانی رقابت‌ها هستیم.
انتهای پیام