رئیس هیئت هندبال خوزستان: تمام کمیته‌های زیرمجموعه این هیئت را فعال کردیم
رئیس هیئت هندبال خوزستان: تمام کمیته‌های زیرمجموعه این هیئت را فعال کردیم

رئیس هیئت هندبال خوزستان گفت: تمامی کمیته‌های زیرمجموعه این هیئت از کمیته همگانی،کمیته آموزش،کمیته داوران، کمیته مربیان، کمیته مسابقات، کمیته استعدادیابی و کمیته روابط عمومی را فعال کردیم.

به گزارش نخل اسپورت، عملکرد یک ماه اخیر هیئت هندبال خوزستان با ریاست سروش کجباف همراه با تغییرات رو به رشدی همراه بوده است. برگزاری مسابقات هندبال با ویلچر برای جانبازان و معلولان استان برای نخستین بار در استان خوزستان، حضور ۴ تیم در لیگ مسابقات لیگ دسته اول و قهرمانی تیم جوانان استان در اصفهان گوشه‌ای از کارکرد این هیئت است.

سروش کجباف در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اهواز اظهار داشت: در این یک ماه که مسئولیت این هیئت را بر عهده گرفتم تمامی کمیته‌های زیرمجموعه این هیئت از کمیته همگانی، کمیته آموزش، کمیته داوران، کمیته مربیان، کمیته مسابقات، کمیته استعدادیابی و کمیته روابط عمومی را فعال کردیم.

وی درباره حضور تیم‌های خوزستانی در لیگ‌های مختلف کشور گفت: تنها استانی هستیم که در لیگ دسته اول آقایان با حضور ۴ تیم بیشترین سهمیه را در اختیار داریم همچنین دو تیم در لیگ دسته دوم و دو تیم در لیگ دسته سوم آقایان نیز در اختیار داریم.

رئیس هیئت هندبال خوزستان ادامه داد: در لیگ دسته یک بانوان تیم بهمن بهبهان را داریم که این تیم تمام بومی است و امیدواری زیادی داریم این تیم سهمیه لیگ برتری را کسب کند.

وی ادامه داد: در بخش آقایان تیمهای پرسپولیس بهبهان، هیئت هندبال ماهشهر، نفت امیدیه و هیئت هندبال ملاثانی در لیگ دسته اول حضور دارند و امید داریم حداقل یکی از این چهار تیم شرکت کننده جواز حضور در لیگ برتر راکسب کند.

کجباف افزود: هر چهار تیم ما در یک گروه قرار گرفته‌اند و از دو نظر برای ما حائز اهمیت است اول اینکه شانس خوزستان برای لیگ برتری بیشتر شود و دیگر اینکه هزینه‌های تیم‌های شرکت کننده در این مسابقات کمتر می‌شود.

وی گفت: امسال موفق شدیم در رده نوجوانان در استان اصفهان، که قطب هندبال کشور است این تیم را شکست دهیم و قهرمان نوجوانان کشور شویم دربخش دانش آموزی نیز دربخش آقایان و بانوان درسطح کشور به ترتیب مقام اول و دوم را کسب کردیم همچنین در بخش نونهالان تیم استان خوزستان به عنوان نماینده منطقه ۷کشور حضورپیدا می‌کند.

رئیس هیئت هندبال خوزستان افزود: این نشان می‌دهد امسال در تمام رده‌های پایه عناوین برتر را کسب کردیم به طوری که هم اکنون ۵۲ ملی پوش در تمام رده های تیم ملی داریم همچنین در بحث مربیان ظهرابی را داریم که سرمربی تیم ملی جوانان کشور و بهبهانی مربی نوجوانان کشور هستند البته هنوز اردوی تیم ملی بانوان شروع نشده است و مطمئنا در این بخش نیز ملی پوشانی از استان خوزستان حضور پیدا کنند.

وی ادامه داد: در بخش استعدادیابی طرح فرزانگان و فرشتگان را پیشنهاد دادیم طرحی بسیار علمی و مدون است که در چند سال آینده در فدراسیون الگوبرداری می‌شود.

کجباف گفت: روز ۵شنبه ۱۶ آبانماه به مناسبت روز ملی پاراالمپیک برای نخستین بار در استان خوزستان و دومین استان کشور میزبان مسابقات هندبال باویلچر خواهیم بود که این مسابقات راس ساعت ۸ صبح شروع می‌شود.

انتهای پیام

  • منبع خبر : تسنیم خوزستان