بختیاری زاده: نتوانستیم از موقعیت های بدست آمده بهره ببریم
بختیاری زاده: نتوانستیم از موقعیت های بدست آمده بهره ببریم

سرمربی تیم استقلال خوزستان گفت: خدا رو شکر توانستیم لحظات آخر یک امتیاز کسب کنیم.

به گزارش نخل اسپورت، سهراب بختیاری زاده سرمربی تیم استقلال خوزستان بعد از تساوی مقابل سرخپوشان پاکدشت درجمع خبرنگاران اظهارداشت: ماخیلی خوب شروع کردیم موقعیت زیادی از دست دادیم من تاحالا ندیدم که یک تیم اینقدر موقعیت داشته باشد موقعیت های ما صددرصد بودند اما نتوانستیم بهره‌ای ببریم خداراشکرمی کنم که تا لحظه آخر بازیکنانم دست ازتلاش برنداشتند و توانستیم لحظات آخر به گل برسیم و یک امتیاز بدست بیاوریم.

بختیاری زاده درادامه یادآورشد: انچه برایمان مهم است اینکه زیادروی تمرکز و آرامش بچه‌ها کار کنیم به خصوص باید مشکل خط حمله خودمان را حل کنیم از فردا هم تمرین و تلاش بیشتر می‌کنیم تا نتایج گذشته را جبران کنیم.

وی در مورد عدم گلزنی بازیکنانش گفت: علت خاصی ندارد گلزنی بخش عمده اش ذاتی است یک بازیکن باید بتواند با آرامش در چارچوب دروازه ضربه بزند، بازیکن باید خیلی تمرین کند تا ترس او در زدن ضربه آخر بریزد ما اکنون شرایط نسبتا خوبی در جدول نداریم و این دومین بازی است که من در خدمت تیم هستم، تلاشم اینکه بچه‌ها از لحاظ روحی تقویت شوند و بدانندکه جایگاه استقلال خوزستان اینجای جدول نیست و تا اتمام نیم فصل مسابقات جایگاه مان را بهبود ببخشیم.

بختیاری زاده درپایان گفت: شرایط کنونی ورزشگاه تختی از ورزشگاه غدیر بهتر است هم چمن خوبی دارد و هم رختکن این ورزشگاه مناسب است.

خبرنگار: محمد مقدم نسب

انتهای پیام