بازی منطقی ارائه دادیم نتیجه عادلانه ای بود
بازی منطقی ارائه دادیم نتیجه عادلانه ای بود

علی نیکبخت سرمربی تیم سرخپوشان پاکدشت پس از تساوی تیمش مقابل استقلال خوزستان، گفت: می توان نتیجه را عادلانه تصور کرد ولی ما در این بازی خیلی خوب بودیم .

به گزارش نخل‌اسپورت، علی نیکبخت سرمربی تیم فوتبال پاکدشت بعد از تساوی تیمش مقابل استقلال خوزستان درجمع خبرنگاران، اظهار کرد: بازی خیلی خوبی بود دو تیم موقعیت های خیلی زیادی بوجود آوردند استقلال خوزستان در۲۰دقیقه اول خیلی خوب بود ولی ما از دقیقه ۲۰ به بعد نبض بازی را دردست گرفتیم یک گل زدیم و بعد از آن بازی را به خوبی کنترل کردیم می توانستیم در ضدحمله به گل های دیگری برسیم تمام راه‌هایی که استقلال خوزستان می توانست به گل برسد را بستیم بازی خیلی منطقی ارائه دادیم.

وی گفت: گاها احتمال داشت بازیکنان ما زمین بخورند این طبیعی است ولی صرفا قصد ما وقت کشی نبود، دقیقه نود و پنج توپ دست ما بود و دروازه‌بان ما احساس ناراحتی کرده بود. به هرحال بازی خوبی بود، دقیقه ۹۰ هم داور خطای هند و پنالتی برای حریف گرفت، شما ببینید آخرین بازی لیگ برتر توپ به دست بازیکن می‌خورد داور اعلام پنالتی نکرد و همه کارشناسان هم همین را گفتند. توپ خورده زمین و به دست بازیکن ما اصابت کرده ما هم تمکین می کنیم و نمی توانیم چیزی بگوییم دراین بازی خیلی زحمت کشیدیم  و ۳ امتیاز شیرین که می توانست به ما کمک کند را ازدست دادیم.

سرمربی تیم سرخپوشان در پایان بیان کرد: می توان نتیجه راعادلانه تصور کرد ولی ما در این بازی خیلی خوب بودیم ۲۰ دقیقه اول مال استقلال خوزستان بود ولی در ادامه ما بهتر بودیم.

خبرنگار: محمد مقدم نسب

انتهای پیام