زره فولادین بر تن نکونام و شاگردانش
زره فولادین بر تن نکونام و شاگردانش

تیم فوتبال فولاد خوزستان پس از عبور از هفته‌های نفس‌گیر ابتدایی فصل نوزدهم که با نتایج و بازی‌های خوب همراه بود، اکنون در شرایط مناسب قرار دارد.

به گزارش نخل اسپورت به نقل از سایت باشگاه فولاد خوزستان، کسب ۱۰ امتیاز از چهار بازی اخیر، فولاد را به تیمی ترسناک تبدیل کرده است. تیمی که این روزها نامش بر سر زبان‌ها است و دوباره می‌تواند برای فوتبال خوزستان آبروداری کند.

شناخت ترکیب تیم توسط نکونام و حضور بازیکنان با کیفیت روی نیمکت، دست مربی جوان تیم را در پست‌های مختلف باز گذاشته و حتی در برخی بازی‌ها کار نکونام را برای انتخاب بازیکنان سخت کرده است.

در موفقیت فولاد عوامل بسیاری دخیل بوده‌اند که از جمله آن می‌توان به نقش مدیریت خوب سعید آذری مدیرعامل فولاد و حمایت مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان و اعضای هیات مدیره باشگاه اشاره کرد. به حق نمی‌توان از نقش پررنگ آن‌ها چشم‌پوشی کرد، چرا که این افراد با فراهم کردن تمامی شرایط لازم برای اعضای تیم، مسیر رشد و تعالی فولاد را فراهم کرده‌اند.

نکونام نیز که جویای نام و اهداف بزرگی در سر دارد و از ابتدای فصل به هواداران فولاد قول داده بود که امسال فولاد متفاوتی را شاهد باشند، به خوبی تدابیر خاص خود را به کار گرفته و توانسته در بخش دفاعی تغییرات خوبی ایجاد کند. به صورتی که فولاد به تیمی تبدیل شده که به راحتی گل نمی‌خورد، ضمن این‌که فولاد این روزها در فاز حمله نیز دچار تحول شگفتی شده است و در بازی با ماشین‌سازی با به ثمر رساندن سه گل نشان داد که از این پس حریفان باید از خط حمله فولاد نیز ترس داشته باشند.

شاگردان نکونام این روزها به خودباوری رسیده‌اند و حریف گردن‌کلفتی برای سایر تیم‌ها شده‌اند. حریفی که به راحتی به هیچ تیمی باج نمی‌دهد و تا دقیقه ۹۰ نیز دست از حمله و تلاش برای دست پر خارج شدن از زمین برنمی‌دارد.

در این بین هواداران فولاد و حمایت‌های‌شان نیز تاثیر بسیاری داشته‌اند اما نکته مهم این است که فولاد از این پس به حمایت بیشتری از سوی هواداران خود نیاز دارد. حمایتی که می‌تواند بازیکنان فولاد را به تداوم موفقیت دلگرم‌تر کند.

با حضور جواد نکونام در تیم فولاد شاهد حضور بازیکنانی از این تیم پس از سال‌ها در اردوی تیم‌ملی امید بودیم و این موضوع نشان می‌دهد که نکونام به جوانان اعتماد بسیاری دارد و به خوبی آن‌ها را به کار می‌گیرد. او جواب اعتماد خود را با ارائه بازی‌های خوب از سوی شاگردانش گرفته است.

سه برد متوالی در هفته‌های اخیر، فولاد را به تیم خطرناکی برای حریفان تبدیل کرده است، تیمی که بازیکنانش تنها به برد فکر می‌کنند و تفکرات سرمربی‌اش، دوباره مطرح شدن فولاد در لیگ برتر است.

البته هواداران فولاد که از رمزهای موفقیت این تیم تا این‌جای رقابت‌ها بوده‌اند باید همچنان حامی تیم باشند.

این فولاد حالا تیم کاملی شده است، تیمی که در مسیر رشد قرار گرفته و می‌تواند در لیگ برتر مجددا آقایی کند و دوباره روزهای خوبی را برای مردم خوزستان رقم بزند.

انتهای پیام

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس