بازیکنی که در دایجو درخشید و به فولاد رسید
بازیکنی که در دایجو درخشید و به فولاد رسید

اواندرو پائولیستا دوناسیمنتو؛ بازیکن جدید تیم فولاد خوزستان، فولاد خریدهای خارجی ناموفق کم نداشته است، فقط برای این خرید باید صبر کرد و دید چه اتفاقی خواهد افتاد.

به گزارش نخل اسپورت، اواندرو پائولیستا دوناسیمنتو متولد ۲۷ سپتامبر ۱۹۸۷ در گوارولوس سائوپائولو است، او فوتبال خودش را در تیم بونسوکزو تیمی نه چندان مطرح در برزیل و شهر خودش آغاز کرد، بعد از آن به تیم پرتغالی بِلِنِنسِس پیوست اما موفق نبود.

ادسون فراز و نشیب زیادی داشت تا اینکه به تیم دایجوی کره جنوبی رسید و درآن تیم درخشش خوبی داشت و در ۲۹ بازی برای این تیم ۱۱ گل و ۳پاس گل داشت، ادسون با این درخشش مورد توجه چند تیم خوب کره ای قرار گرفت که نزدیکترین آنها تیم اف سی سئول بود این تیم با این بازیکن قرارداد بست، ادسون به مدت یک فصل به تیم سئول پیوست و در آنجا عملکرد جالبی نداشت و در ۳۰ بازی فقط ۳گل را به ثمر رساند.

ادسون در پایان فصل از سئول جداشد و به اف سی سیچوان لانگ فور پیوست و در آنجا هم خوب نبود، ادسون در این فصل اما در فولاد خواهد بود و زوج شیمبا خواهد شد.

باید نشست و منتظر ماند این مهاجم همانند مسی بولی و انفور می شود یا جواب خواهد داد و مفید برای فولاد، چند سالی است فولاد خریدهای خارجی ناموفق کم نداشته، فقط برای این خرید باید صبر کرد و دید چه اتفاقی خواهد افتاد.

انتهای پیام

  • نویسنده : حسن سواری