تعظیم کهکشان به فوتبال برزیلی
تعظیم کهکشان به فوتبال برزیلی

تیم فوتبال صنعت نفت آبادان موفق شد، تراکتور تبریز را در آبادان مغلوب کند.

به گزارش نخل اسپورت، هفته هشتم لیگ برتر فوتبال با پیروزی تیم فوتبال صنعت نفت آبادان مقابل تراکتور همراه بود.

در دیداری که با حضور بالغ بر ۸ هشت هزار هوادار مشتاق آبادانی در دمای بالای ۳۰ درجه و مرطوب ورزشگاه تختی برگزار شد، صنعت نفت در یک نمایش زیبا موفق شد با دو گل میهمان تبریزی خود را از مقابل بردارد.

عیسی آل‌کثیر در دقیقه ۲۰ و سید محمد قریشی در دقیقه ۵۲ موفق به گلزنی برای میزبان شدند و محمد رضا آزادی در دقیقه ۸۲ یکی از گل‌های خورده را برای میهمان جبران کرد.

قضاوت این دیدار بر عهده محمدرضا اکبریان بود و سعید علی‌نژادیان، امیرمحمد داودزاده کمک‌های وی در کنار خط بودند.

یاسر همرنگ و کیوان علی‌محمدی نیز دو داور اضافی این دیدار بودند و میلاد قاسمی نیز عهده دار داور چهارم این دیدار بود.

اکبریان در این دیدار عیسی آل‌کثیر، عبدالله ناصری، بختیار رحمانی و محمد مؤمنی را از صنعت نفت، ویلیام ویمبلا و محمدرضا خانزاده را از تیم تراکتور با کارت زرد خود جریمه کرد.

صنعت نفت آبادان در این دیدار با ترکیب ناصر سالاری، محمد اهل‌شاخه، عقیل کعبی، عبدالله ناصری، محمد قریشی، مصطفی احمدی، جعفر سلمانی، طالب ریکانی، میلاد جهانی(۵۸- محمود مطلق‌زاده)، مسلم مجدمی(۶۸- بختیار رحمانی)، عیسی آل‌کثیر(۳۵- مهدی مومنی) راهی میدان شد.

دنیزلی نیز، تیم خود را با ترکیب رشید مظاهری، ایمان سلیمی، محمدرضا خانزاده، مهدی تیکدری، میثم تیموری، مسعود شجاعی، ویلیان میمبلا، احسان حاج‌صفی، یوکیا سوگیتا(۴۶- محمدرضا آزادی)، ساسان انصاری، کوین فورچونه(۴۶- مازولا) روانه میدان کرد.

این دیدار، یک تماشاگر ویژه داشت که طی آن، یک گردشگر زن برزیلی با حضور در ورزشگاه تختی آبادان از نزدیک نظاره‌گر دیدار برزیل ایران مقابل نماینده تبریز بود.

عیسی‌آل کثیر در مدت حضور ۳۵ دقیقه‌ای خود در این دیدار، موفق به ثبت یک گل شد و بر اثر شادی پس از این گل با کارت زدر داور روبرو شد، وی سپس بر اثر مصدومیت به اجبار تعویض شد.

نماینده آبادان با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و هم امتیاز با تیم فولاد در مکان پنجم جدول قرار گرفت.

انتهای پیام

  • منبع خبر : خبرگزاری فارس