برگزاری لیگ پومسه دسته یک بانوان کشور در اهواز
برگزاری لیگ پومسه دسته یک بانوان کشور در اهواز

مسئول پومسه و هانمادانگ بانوان خوزستان گفت: مسابقات هفته اول تا سوم از مرحله پایانی لیگ منطقه دو پومسه؛ دسته یک زنان با حضور ۲۹۹ پومسه رو در حال برگزاری است.

مریم بهزاد در گفت و گو با خبرنگار نخل اسپورت اظهار کرد: مسابقات هفته اول تا سوم از مرحله پایانی لیگ منطقه دو پومسه؛ دسته یک زنان «جام نشاط»، امروز پنجشنبه ۲ آبان ماه با حضور ۲۹۹ پومسه رو از ۱۵ استان کشور به میزبانی هیات تکواندو استان خوزستان در حال برگزاری است.

وی افزود: در مسابقات لیگ منطقه دو؛ پومسه‌روهایی ازخوزستان، اصفهان، یزد، کرمان، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، کهگیلویه و بویر احمد، فارس، بوشهر، ایلام، لرستان، کرمانشاه وکیش با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

بهزاد گفت: این رویداد در بخش انفرادی استاندارد در رده‌های سنی کمتر از ۱۲ سال، ۱۲ تا ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال و ۳۱ تا ۴۰ سال پیگیری می‌شود.

مسئول پومسه بانوان هیأت تکواندو استان خوزستان در پایان اظهار کرد: در بخش ابداعی رده‌های سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال و بالای ۱۸ سال به اجرای فرم می‌پردازند و در بخش تیمی‌ نیز مسابقات میان رده‌های سنی کمتر از ۱۴ سال، ۱۵ تا ۱۷ سال، ۱۸ تا ۳۰ سال و بالای ۳۱ سال انجام می‌شود.

انتهای پیام