لطفا هیچ کس را از هیأت قایقرانی خوزستان نرانید
لطفا هیچ کس را از هیأت قایقرانی خوزستان نرانید

علیرضا سهرابیان در مجمع هیأت قایقرانی استان خوزستان گفت: آقای دریس دوران چهار ساله مهمی پیش روی خود دارد و از وی می خواهم از تمام پتانسیل قایقرانی خوزستان برای توسعه آن، کمک بگیرد.

به گزارش خبرنگار نخل اسپورت، علیرضا سهرابیان در مجمع انتخاب رییس هیات قایقرانی خوزستان که امروز، سی ام مهرماه در سالن اجتماعات اداره‌کل ورزش و جوانان استان برگزار شد، اظهارکرد: در خوزستان همه باید دست به دست هم دهند و رفته‌ها و مخالفان هیات قایقرانی استان نیز برگردانده شوند.

رئیس فدراسیون قایقرانی در ادامه خاطر نشان کرد: قایقرانی رشته ای است که به انسانیت کمک می کند، همانطور که نمود این امر را در سیل اخیر، مشاهده کردیم، قایقرانی کاری کرد که امداد و نجات هم نمی توانست انجام دهد که این امر، اهمیت این رشته را نشان می دهد، پس با دیدی دیگر باید به این رشته نگاه کرد.

وی افزود: وقتی که سیل اخیر، چند استان را درهم کوبید، خانواده قایقرانی بود که با قایق های خود، عملیات امداد را (رساندن غذا، دارو و …) را انجام دادند.

سهرابیان خطاب به اعضاء مجمع هیأت قایقرانی استان خوزستان گفت: لطفا دست به دست هم دهید، حتی اگر کدورتی هم وجود دارد که در هر استانی این کدورت ها هست، آن را کنار بگذارید و اگر واقعا می خواهید کمک کنید، کنار آقای دریس باشید و به او کمک کنید چون واقعاً قایقرانی خوزستان، پشتوانه محکمی دارد.

سهرابیان اظهار کرد: ما عادت داریم که فقط شعار می دهیم، اما اگر واقعا بخواهیم کمک کنیم، به راحتی می توانیم نشدنی ها را شدنی می کنیم. در جاهایی که کسی نمی تواند کاری کند، خانواده قایقرانی کارهایی انجام می‌دهد که همه به عضویت در این خانواده افتخار ‌کنند.

رئیس فدراسیون قایقرانی خطاب به اعضای مجمع خوزستان گفت: از شما می‌خواهم برای این‌که به فدراسیون کمک کنید، رفته‌ها و مخالفین هیات قایقرانی خوزستان را برگردانید.کسانی که در انتخابات فدراسیون به من رأی ندادند، در حال حاضر در فدراسیون مشغول هستند. کسی را از خانواده قایقرانی خارج نکردم چون اگر این کار را انجام دهم، ضعف خودم را نشان دادم.

وی افزود:‌ تنها فدراسیونی هستیم که تا به امروز تمام اردوهای رده‌های سنی را برگزار کردیم که در این زمینه هیات‌های استانی نیز به ما کمک کردند.۲۱ اردوی ۲۱ روزه در ماه داشتیم که آمار بسیار بزرگی است و هزینه های بالایی داشت که در این زمینه هیأت های استان ها کمک زیادی به ما کردند.

سهرابیان در پایان تأکید کرد: لطفا کسی را از هیأت قایقرانی نرانید، راندن، همان و گرفتاری در چهار سال پیش رو همان، نگذراید کسی از خانواده قایقرانی خارج شود. من به شما قول میدهم که اگر این سیستم مدیریتی را در پیش بگیرید، رتبه خوزستان در قایقرانی از رده ۲۲ کشوری به رتبه تک رقمی می رسد. خوزستان، شرایط آبی دارد که بسیاری از هیأت های استان های دیگر ندارند.

انتهای پیام