وضعیت چهار تیم خوزستانی در ابهام
وضعیت چهار تیم خوزستانی در ابهام

چهار تیم خوزستانی حاضر در لیگ برتر و لیگ دسته اول از وضعیت مبهمی برای فصل آینده برخوردارند.

به گزارش پایگاه خبری نخل اسپورت و به نقل از خبرگزاری فارس از اهواز، با پایان یافتن فصل پر فراز و نشیب فوتبال ایران و آغاز فصل نقل و انتقالات همچنین نمود تغییر و تحولات تیم‌های دنیا برای حضور در فصول آینده لیگ‌های مختلف، چهار تیم خوزستانی در لیگ برتر و دسته اول از وضعیت مبهمی برای فصل آینده برخوردارند.

صنعت نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان طبق روال هر ساله با مشکلاتی همچون نا مشخص بودن ساز و کار مدیریتی روبرو هستند.

این دو باشگاهی که در حوزه وزارت نفت فعالیت می‌کنند و دستورات لازم برای اداره امور از سوی این وزارتخانه به آنها ابلاغ می‌شود، همچنان در تکاپوی مشخص شدن بودجه و مدیریت خود هستند تا بتوانند تصمیمات لازم را برای آغاز فعالیت در بازار نقل و انتقالات آغاز کنند.

در لیگ دسته اول نیز استقلال خوزستان که به تازگی به لیگ دسته اول سقوط کرده، وضعیت نگران کننده‌ای دارد و علیرغم مصاحبه‌های پر طمطراق برخی مدیران خود مبنی بر بستن تیمی قدرتمند و حتی شایعات خرید امتیاز لیگ برتری، هنوز هیچگونه اقدامی در راستای بستن تیمی مدعی در لیگ دسته اول صورت نداده است.

کارون اروند خرمشهر نیز دیگر تیم دسته اولی خوزستان است که پس از گذراندن یک فصل پر فراز و نشیب در لیگ یک و بقای پر زحمت در این آوردگاه، این باشگاه در این روزها تقریبا به حالت تعطیل در آمده و هیچگونه کنشی در واکنش به خواسته‌های هواداران خود مبنی بر بستن تیمی قدرتمند و انتخاب مدیری مدبر صورت نداده است.

حال باید منتظر ماند و دید که اوضاع تیم‌های خوزستانی در روزهای آینده چگونه خواهد بود و مراکز تصمیم گیری و تصمیم سازی در این خصوص چه پاسخی برای افکار عمومی خواهند داشت، آیا خوزستان در فوتبال خود شاهد یک فصل کابوس وار دیگر خواهد بود و سرهای مدیران در گریبان خویش است و یا آینده نوید بخشی در پس این سکوت و سکون برای این رشته در فصل آینده متصور خواهد بود.